• İkinci el araç alacaklar için geçerli! Eğer arızalı çıkarsa... Milyonlarca kişi araba almak için otomobil fiyatlarını araştırmaya başladı. Birçok vatandaş ikinci el arabaları ucuza almak istiyor. İkinci el araç alan herkesin dikkat etmesi gereken noktalar var.İşte ikinci el otomobil arızalı çıkarsa yapmanız gerekenler...

  İkinci el araç alacaklar için geçerli! Eğer arızalı çıkarsa...
 • Bütün çalışanları ilgilendiriyor! 10 soruda mahkemesiz çözüm... Kıdem ve ihbar tazminatı, kötü niyet tazminatı, fazla mesai ücreti, hafta tatili ücreti, yıllık izin ücreti ve işe iade talepleri gibi işçi ve işveren arasındaki sorunlarda dava açmadan önce arabulucuya başvurmak gerekiyor. peki sistem nasıl işliyor? 10 soruda saati 170 liradan mahkemesiz çözüm...

  Bütün çalışanları ilgilendiriyor! 10 soruda mahkemesiz çözüm...
 • Yıllık izni 4 gün arttırabilirsiniz! Yaz aylarıyla birlikte yıllık izinler de başladı.İş kanunu çalışanlara yıllık izinlerini 4 gün artıracakları bir yol da içeriyor.

  Yıllık izni 4 gün arttırabilirsiniz!
 • Ev almak isteyen milyonlara güzel haber! Konut kredileri düşüyor Binlerce kişi konut kredisi kullanarak ev sahibi oluyor. Bankaların yolunu tutan vatandaşlar yüksek kredi faizleri ile karşılaşınca ev hayallerini ertelemek zorunda kalıyor. Konut kredisi kullanmak isteyenler için güzel bir haberimiz var. Kredi faiz oranları düşme eğiliminde. Şu an en düşük konut kredisi faiz oranı 1. 55.

  Ev almak isteyen milyonlara güzel haber! Konut kredileri düşüyor
 • Tatile sigortanızı yaptırmadan çıkmayın! Yazın gelmesiyle birlikte birçok kişi tatil planları yaparken, bazılarımız çoktan yollara düştü bile. Fakat hatırlatmakta fayda var. Tatilde yanınıza sigortanızı almayı unutmayın

  Tatile sigortanızı yaptırmadan çıkmayın!
 • Poşet kullanımı yüzde 80 azaldı Türkiye’de “Sıfır Atık” uygulaması ile başlayan poşetlerin ücretlendirilmesinden sonra poşet kullanımının yüzde 80’e yakın azaldığı gözlemlendi.

  Poşet kullanımı yüzde 80 azaldı
 • Ekrem İmamoğlu: Zafer değil yeni bir başlangıç İstanbul'da resmi olmayan sonuçlara göre yarışı kazanan CHP adayı Ekrem İmamoğlu'dan ilk açıklama geldi. Sonuçlar için "Zafer değil yeni bir başlangıç" ifadesini kullanan İmamoğlu, ziyaret etmek istediğini belirttiği Cumhurbaşkanı Erdoğan'a "Sizinle uyum içerisinde çalışmaya hazırım" diye seslendi.

  Ekrem İmamoğlu: Zafer değil yeni bir başlangıç
 • Senetli satışa taksit ayarı Geçtiğimiz günlerde Bankacılık ve Düzenleme Kurulu (BDDK), vatandaşın elini rahatlatmak ve piyasaya destek olmak için kredi kartıyla yapılan alışverişlerde taksit sayısını artırıp mobilya için 18 aya, elektronik eşya için 6 aya, fiyatı 3 bin 500 TL’ye kadar olan televizyon için 12 aya çıkarmıştı. Dün de Ticaret Bakanlığı benzer bir düzenlemeye gitti

  Senetli satışa taksit ayarı
 • Acun Ilıcalı’dan şok rakam: Şimdiye kadar 10 milyon lira… TV 8'in sahibi Acun Ilıcalı, Youtuber Enes Batur'a yaptığı açıklama ile izleyenleri şaşkınlığa uğratacak bir rakam verdi.

  Acun Ilıcalı’dan şok rakam: Şimdiye kadar 10 milyon lira…
 • Derin Facebook can alıyor! Facebook’taki en karanlık içerikleri ‘kozmik oda’dan kontrol eden moderatörler, dehşet verici paylaşımlar karşısında güçlü kalamıyor.En son bir moderatör video izlerken kalpten öldü.

  Derin Facebook can alıyor!
 • Tartışılan otel buluşmasında yeni görüntüler Ortak yayın öncesi İsmail Küçükkaya-Ekrem İmamoğlu'nun tartışılan otel buluşmasında yeni görüntüler ortaya çıktı.

  Tartışılan otel buluşmasında yeni görüntüler
 • İğrenç tuzak! Her şey sosyal medyada başladı Sosyal medyada tanıştılar. 'Seni köyde rezil ederim' diye tehdit etti. Sonrası korkunç.

  İğrenç tuzak! Her şey sosyal medyada başladı
 • "Yargının vereceği karar bu işte önünü kesebilir" Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ordu-Giresun Havalimanı'ndaki olayla ilgili olarak, "İşi Ordu Valimiz yargıya götürmesi halinde ki götürecek, polislerimiz hakeza. Tabii bu konuda yargının vereceği kararı ben şu anda bilemem ama yargının vereceği karar bu işte önünü kesebilir" dedi.

  Yargının vereceği karar bu işte önünü kesebilir
 • Eski Mısır Devlet Başkanı Mursi yaşamını yitirdi Eski Mısır Devlet Başkanı Muhammed Mursi mahkeme salonunda hayatını kaybetti. Mısır devlet televizyonunda, Mursi'nin kalp krizi sonucu yaşamını yitirdiği belirtildi.

  Eski Mısır Devlet Başkanı Mursi yaşamını yitirdi
 • Aman dikkat! Bunları yaparsanız işinizi kaybedebilirsiniz Milyonlarca çalışan için yasalarda koruyucu tedbirler bulunuyor. Kıdem tazminatı, işsizlik maaşı, işe geri dönüş hakkı, haklı fesih imkanı bunlardan bazıları. Çalışanların olduğu kadar işverenlerin de hakları bulunuyor. Bu yüzden çalışanların bazı kurallara uyması gerekiyor. Bu kurallara uymayan çalışanlar işini kaybedebilir.

  Aman dikkat! Bunları yaparsanız işinizi kaybedebilirsiniz
 • YKS’de hatalı soru iddiaları devam ediyor Üniversiteye giriş sınavları hafta sonu tamamlandı. ÖSYM, TYT’de bir Matematik sorusunu iptal etti. Ancak hatalı soru iddiaları devam ediyor. Uzmanlar, TYT’de Coğrafya’da 9., AYT’de Kimya’da 24. ve Tarih’te 33. sorunun iptalini istiyor.

  YKS’de hatalı soru iddiaları devam ediyor
 • Rektörün kızına 1.1 milyon TL'lik şantaj! Koç Üniversitesi Rektörü Umran İnan’ın danışmanı olan Ramazan Kalaycı’nın, rektörün kızı Ayşe İnan’dan şantajla 1.1 milyon TL aldığı ortaya çıktı.

  Rektörün kızına 1.1 milyon TL'lik şantaj!
 • Zalim bakıcı yakalandı Balıkesir’de baktığı 3 yaşındaki Ayaz’ı ilaçla uyutup hastalanmasına neden olan, yaptıkları ortaya çıkınca evdeki değerli eşyaları çalıp kaçan Özbek dadı Gulnoza Rabieva İstanbul’da gözaltına alındı.

  Zalim bakıcı yakalandı
 • "Herkes gibi denize girmek istiyoruz" Suriyeliler tartışması bu kez de deniz yasağıyla alevlendi. Suriyeli Mülteciler Dayanışma Derneği Başkanı Muhammed Salih, "Suriyeliler öyle yapmasın, böyle yapmasın' demek insan hakları noktasında bir sıkıntı yaratır" derken, Suriye Türkmenleri Meclisi Eski Başkanı Samir Hafez ise, "Suriyelilerin sıcak havalarda denize girmeye hakkı yok mu?" diye soruyor.

  Herkes gibi denize girmek istiyoruz
 • İşsiz annelere günde 80 lira harçlık Türkiye’de kadınların işgücüne katılım oranı yüzde 34. Kadın istihdamını artırmak için devletin birçok desteği bulunuyor. Bunlardan biri de ‘İşte Anne Projesi’. Devlet bu kapsamda, işsiz olup da çalışmak isteyen annelere günlük 80 lira ödüyor

  İşsiz annelere günde 80 lira harçlık
 • DİKKAT! WhatsApptan yayılıyor...
  DİKKAT! WhatsApp'tan yayılıyor...

  Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı, çocukları intihara sürükleyen katil oyun ‘Mavi Balina’nın sabit site olmadığı için engellenemediğini açıkladı.…
 • İstanbulda plaj keyfi
  İstanbul’da plaj keyfi

  ‘Taşı toprağı altın’ denilen İstanbul’un denizi de kıymete bindi! Deniz suyu temizlenip ulaşım imkanları da artırılınca İstanbul’da tatil de bir…

Ayrı ayrı tatil!
Ayrı ayrı tatil!

Beren Saat'in başrol oynadığı Netflix dizisi 'Atiye'nin birinci sezon çekimleri bitti. Ekip, yeni bölümler öncesi mola verdi. Beren Saat de ekip…

Aslıhan Doğan Turanın paylaşımı olay oldu!
Aslıhan Doğan Turan'ın paylaşımı olay…

Arda Turan'ın eşi Aslıhan Doğan, oğlu Hamza Arda'nın fotoğraflarını paylaşmaya devam ediyor...