Abdullah Avcı Kazanılan Maçın Ardından Takımını Eleştirdi

Türkiye Kupası 5. Tur ilk maçında Anagold 24 Erzincanspor ile karşılaşan Beşiktaş, kazanmasını bildi. Galibiyetini bulduğu 3 golle alan takım, hocasından eleştiriyi yine de aldı. Maçın ardından basının sorduğu soruları yanıtlayan Abdullah Avcı, dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Özellikle de takım hakkında getirmiş olduğu eleştiriler dikkat çekti.

Abdullah Avcı Kazanılan Maçın Ardından Takımını Eleştirdi
08 Aralık 2019 Pazar 14:51 tarihinde eklendi.

Türkiye Kupası 5. Tur ilk maçında Anagold 24 Erzincanspor ile karşılaşan Beşiktaş, kazanmasını bildi. Galibiyetini bulduğu 3 golle alan takım, hocasından eleştiriyi yine de aldı. Maçın ardından basının sorduğu soruları yanıtlayan Abdullah Avcı, dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Özellikle de takım hakkında getirmiş olduğu eleştiriler dikkat çekti. Avcı, "Skordan memnunum. Oyunda parça parça iyi şeyler var, parça parça kopukluklar var. Ligler arasında fark olsa da teknik adamların gelişiminden dolayı oyun zorlaşıyor. Oyun beni çok memnun etmedi." Dedi. Gelecek maçlar için daha farklı önlemler alınacak. Betpas hizmeti herkes için özel bir deneyim sunuyor.
 

Avcı, Oyuncularının Performanslarını Değerlendirdi
 

Sahada mücadele eden oyuncularına özel bir parantez açan Avcı, eleştirilen isimler hakkında da konuştu. Caner ve Erdoğan Kaya için özel konuşması dikkat çekti. Özellikle de sözleşmesi bitecek olan isim hakkında düşüncelerini paylaştı. Avcı, "Caner’i genç milli takımda da sol bek, iç orta saha, kenar olarak kullanıyordum. Oyun aklı ve yeteneği var. Farklı mevkilerde kullanılabiliyor. Mukavelesi bitiyor, teknik adam olarak devam etmesinden yanayım. Bundan sonrası yönetimle kendisi arasında." Sözlerini kullandı. Erdoğan Kaya’nın performansı ile ilgili olarak ise Avcı, "Erdoğan’ın ilk maçında gol atması mutluluk verici. Sene başından itibaren 7-8 genç oyuncumuz milli takımda oynuyor. Umarım bunun sayısını çoğaltırız." İfadelerini kullandı.
 

Rakip Anagold 24 betpas Erzincanspor İçinde Konuştu
 

Kupada rakipleri olan Anagold 24 Erzincanspor takımı için düşüncelerini de açık bir şekilde ifade etti. Sahadaki oyun hakkında kendilerini tebrik etti. Durumları hakkında genel bir değerlendirmede bulundu. Abdullah Avcı, "Erzincanspor oyun olarak savunmada ve hücumda planları olan, doğru uygulamaya çalışan bir ekip. Bu ekipte beraber çalıştığım Mustafa hoca ve ekibinin olması beni mutlu etti. Ligdeki durumları da iyi, onlara da başarılar diliyorum." Sözlerini kullandı. Yaşananların ardından rövanş maçı beklenmeye başlandı. Benzer bir çekişme ve rekabet ikinci maçta final havasında geçecek. Taraftarı büyük heyecan bekliyor.