Birgül'ün annesi kızının uğradığı tecavüzü anlattı

Evliyken başkasından olan çocuğunu görmek isteyen ve akrabasının tecavüz ettiği talihsiz kadının hikayesi Türkiye'yi sarsmaya devam ediyor. 24 yaşındaki Birgül Memiş'in annesi canlı yayında kızının uğradığı tecavüzü anlattı.

Birgülün annesi kızının uğradığı tecavüzü anlattı
04 Aralık 2018 Salı 13:25 tarihinde eklendi.
ATV'de Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katılan 24 yaşındaki Birgül Memiş'in hikâyesi Türkiye'yi sarsmaya devam ediyor. Birgül'ün akrabası tarafından tecavüze uğradığını annesi de kabul etti.
 
17 YAŞINDA AKRABASI TARAFINDAN TECAVÜZE UĞRADI
 
2 eş bir sevgili ve evlilik dışı bir çocuk sahibi olan Birgül Memiş'in mazisinden bir de tecavüz olayı çıktı. Müge Anlı Birgül'ün sırrını şöyle anlattı: "Birgül'e kızdığınızın farkındayım ama Bilgül'ün de çok farklı bir hayatı var. Çok açıklayarak söyleyemiyoruz ama Birgül zamanında bir akrabasının tecavüzüne uğramış. Bunu ailesi kabul etmiyor. Brigül'ün yalan söylediğini düşünüyor ve sahip çıkmıyor. Birgül o zaman 17 yaşında ve Birgül'ü aile kabul etmiyor dışlıyorlar. Sonra bir erkek kardeşi de benzer bir olaya maruz kalıyor. O çocuğunda hayatı kayıyor. Ben iki kardeşi tanıdım iki kardeşi de yitik."
 
MÜGE ANLI: BABA OLARAK SAHİP ÇIKMAN GEREKİYOR
 
Birgül'ün babasına çağrı yapan Müge Anlı "Sen şimdi bizi arayıp çocuğun Birgül'e verilmesini istemediğini söylüyorsun. Ama şimdi bu iki çocuğun anlattığı da kusura bakma sende baba olarak sahip çıkman gerekiyor. Sonra bu çocuklar savuruyorlar bir daha toparlanamıyorlar. " açıklamalarını yaptı.
 
 
"TECAVÜZ EDEN AKRABAYI DEĞİL BENİ DÖVDÜLER"
 
Müge Anlı'nın bu açıklamasından sonra gözyaşlarına boğulan Birgül ise "Belli olunmayacak gibi değildi. Her yerim yara içerisindeydi. Annem dahil aynısını yaptı. Ailede hiç kimsede inanmadı hepsi akrabadan yana oldular. Bana susmamı söylediler bende işe gider gibi evden kaçtım. Sonrada severek evlenmedim Faruk'lada. Aslında niyetim Faruk'lada evli kalmak değildi. Ama Faruk ailesine yalan çıkmasın diye bu kadar uzadı. Faruk bu kadar uzatacağını söylemedi. Bu konuya girilmesini çok istemiyorum "
 
 
BABASI İDDİALARI REDDETTİ
 
Canlı yayına bağlanan Birgül'ün babası Mustafa bey ise iddiaları reddederek "Ben her zaman yanındayım. Çocuğun hasta olduğunda bile ben arabayla hastaneye getiriyordum. Böyle bir şey varsa benden niye gizledin annenden neden gizledin." dedi. Müge Anlı'nın "Siz Birgül'ün uğradığı istismardan haberli miydiniz?" sorusuna ise " Hayır haberim yok. Onun akli dengesi yerinde değil. Kardeşiyle birlik yapıp plan kuruyorlar" açıklamasında bulundu.
 
ANNESİ CANLI YAYINA BAĞLANIP CİNSEL İSTİSMARA UĞRADIĞINI DOĞRULADI
 
Canlı yayına bağlanan Birgül Annesi Nedime Hanım ise " Birgül'ün cinsel istismara uğradığını sonradan öğrendim. Faruk'un her söylediği yalan. Birgül'ün üstüne kapıyı kilitlediği, belini kırdığı doğrudur. Birgül ne söylüyorsa doğrudur." dedi.