Cüretkar sözler: Cinsel ilişki olmazsa...

Sinan Akçıl ile bir yıldır aşk yaşayan Otilia "Cinsellik olmazsa kendimi kadın hissetmem" diyerek cinselliğin ilişkilerinde ne kadar önemli olduğunu vurguladı.

Cüretkar sözler: Cinsel ilişki olmazsa...
19 Kasım 2017 Pazar 19:10 tarihinde eklendi, 4.152 kez okundu.
Ünlü popçu Sinan Akçıl ile bir yıldır aşk yaşayan Otilia bilinmeyenlerini anlattı. Cinselliğin hayatında önemli bir yeri olduğunu vurgulayan güzel şarkıcı, "Cinsellik olmazsa kendimi kadın hissetmem" dedi.
 
CESUR İTİRAFLARDA BULUNDU
 
Geçtiğimiz gün Nişantaşı'nda gazetecileri görünce sevgilisi Otilia'nın elini bırakarak sevgilisinin yanından ayrılan Sinan Akçıl büyük bir şaşkınlık yaratmıştı. Neye uğradığını şaşıran Otilia, çevredeki mağazaların vitrinlerine bakmakla yetinmişti. Bu olaydan sonra Posta'ya röportaj veren Romen güzel, cesur itiraflarda bulundu.
 
"SİNAN ALDATSA AFFEDERİM"
 
Hülya Avşar'ın "Erkekler arada bir aldatırsa ilişki uzun yıllar sürer" şeklindeki sözlerine destek veren güzel şarkıcı, "Sinan bir kere aldatsa affederim. Erkeklerin kaçamak yapması ilişkiyi sağlamlaştırır" dedi.
 
"CİNSEL İLİŞKİ ŞART"
 
"Ateşli olmakla ilgili büyük derdim var aslında. Bana bakmaktan müziğimi duymuyorlar" diyen Rumen şarkıcı, "Cinsel ilişki olmazsa kendimi kadın hissedemem. Bu nedenle cinsel ilişki şart" ifadesini kullandı.