En Yeni Türkçe Dublaj Filmler

Dublaj özellikli filmler genel olarak maalesef ses ayarlarının yapılamaması ile birlikte orantısız olmaktadır. Bundan kaynaklı olarak da izleyicinin film izleme kalitesi düşerken, hoşnutsuzluk oluşmaktadır.

En Yeni Türkçe Dublaj Filmler
17 Mayıs 2017 Çarşamba 18:10 tarihinde eklendi.

Dublaj özellikli filmler genel olarak maalesef ses ayarlarının yapılamaması ile birlikte orantısız olmaktadır. Bundan kaynaklı olarak da izleyicinin film izleme kalitesi düşerken, hoşnutsuzluk oluşmaktadır. Sizlere bu kapsamda yardımcı olabilmek adına, 2017 yılına ait yayınlanmış olan tüm filmlerimizde, en kaliteli dublaj imkânını sunmaya çalışmaktayız. Filmlerde yapılan dublajlar uygun bir şekilde hazırlanırken, hd film izle özellikleri ile buluşturulmaktadır.

              

Yabancı filmlerin genel olarak dublaj özelliği ile buluşması ile elbette ki bir takım orijinal sesleri tam anlamı ile tutturmak mümkün olmuyor. Bu durumda ise izleyicinin keyfini üst seviye de tutmak adına alt yazı özelliklerini de eklemiş bulunuyoruz. Bu durumda da en yeni filmlerimize, altyazılı filmler de ekleyerek, orijinal sesler ile birlikte film keyfini yaşayabilmeniz mümkün oluyor.
 

Ana sayfa da bulunan menüler

              
Ana sayfamız üzerinde film türleri ( film kategorileri ), Türkçe alt yazı, Türkçe dublaj, editörün seçtikleri gibi menülerimiz bulunmaktadır. Bu menüler altından film yıllarını tercih edebilir, hangi yıla ait olan filmleri tercih etmek istiyorsanız bu kapsamda ulaşabilirsiniz. İlk olarak film kategorileri hakkında bir liste sunarak izleyicilere yardımcı olalım.
 

Film kategorileri

·       Animasyon ( çizgi film )

·       Belgesel

·       Bilim- kurgu

·       Biyografi – tarih

·       Dram

·       Dram- romantik

·       Dram- komedi

·       Komedi

·       Korku

·       Macera

·       Aksiyon

·       Gerilim

·       Savaş

·       Gizem


Bu kategorilerin yanı sıra yıllara göre ayrılmış olan film türlerine ulaşabilmenizde mümkündür. Yani, ana sayfamız üzerinden, hd film izle kapsamında; 2005 ve öncesi filmlere ulaşabileceğiniz gibi, 2006, 2007, 2008, 2009 filmleri gibi içeriklere de ulaşabilmeniz mümkündür. Elbette ki 2016 ve 2017 sonrası filmler de beyaz perde de yayınlandıkça siz değerli üyelerimize sunulacaktır.
 

Üye girişi hakkında


Elbette ki üye girişi yapan kullanıcılarımız bazı avantajlardan yararlanabileceklerdir. Fakat direkt olarak film seyretmek isteyen kullanıcılarımıza da her hangi bir engel yoktur. Film kategorileri arasından, hd film izlekapsamında istenilen filmi tercih ederek, direkt olarak oynat butonunu kullanarak, çözünürlük ayarı yapmanızdan sonra film keyfini yaşayabilirsiniz.


Üye olmak isteyen kullanıcılarımız ise; https://www.hdfilmsitesi.com/ adresimiz üzerinden sağ kısımda ‘’ ÜYE KAYIT ‘’ kısmını kullanarak, üye kayıt formunu isim, soy isim, e-posta adresi ve şifre bilgilerini girerek doldurabilirler.