Galatasaray da Transfer Depremi

Yeni sezonun başlaması için artık önümüzde sayılı günler var, tüm takımlar ummalı çalışmalarının sonu gelmekte ve ligde hazırlıklarını göstermek için beklemekte.

Galatasaray da Transfer Depremi
09 Ağustos 2019 Cuma 10:31 tarihinde eklendi, 1.001 kez okundu.

Yeni sezonun başlaması için artık önümüzde sayılı günler var, tüm takımlar ummalı çalışmalarının sonu gelmekte ve ligde hazırlıklarını göstermek için beklemekte. Taraftarlar'da aynı heyecan ile yeni sezon için geri sayıma çoktan başladılar, takımlarının şampiyon olması için şimdiden planlar yapan transferleri yorumlayan taraftarlar başlama tarihini iple çekmekte. Senegalli topçu Aston villa yolcusu gibi gözüküyor, takım Galatasaray spor kulübüne tam 10 milyon euro değerinde bir teklif götürdü, takımın taraftarları'da diagneye büyük ilgi gösteriyor. Sosyal medya uygulamalarının günlük hayatımızın büyük bölümünü oluşturduğu bir dönem ile iç içeyiz ve taraftarlarda bu gücü çok iyi kullanıyorlar. Aston Villa taraftarları Diagneyi takımda görmeyi çok istiyor ve bunu sosyal medya uygulamalarından bir tanesi olan Twitter ile dile getiriyorlar. Canlı Maç izleTakım taraftarları bir çok Twit atarak Diagne'nin takıma iyi geleceğini ve onu takımda görmek istediklerini ortak bir dille anlatan çeşitli tweetler atarak dikkat çekmeye çalışıyorlar. Kulüp Galatasaray Diagne için teklif sundu fakat Galatasaray spor kulübü senegal asıllı topçu için bu teklifi az buluyor, Galatasaray Spor Kulübü Diagne için 13 milyon euroluk bir bonservis ücreti düşünüyor ve bu konuda kararlı gözüküyor. Diğer taraftan Aston Villada Diagne gibi iyi bir forvete çok ihtiyaç olduğu hem taraftarlar hemde kulüp tarafından çok farkındalığı olan bir durum takım Diagne için kararlı . Her iki kulübünde kararlığı diagne için çok sıkı bir pazarlık ile son bulacağa benziyor. 


Beşiktaş Spor Kulübünden bir giden daha siyah beyazlılar genç topçularını kayserispor kulübüne kiraya verdiler. Alpay bu sezon 2019 2020sezonu boyunca kayserispor forması giyecek, siyah beyazlılar kendi resmi internet siteleri üzerinden açıklamada bulunarak bu sezon Alpay'ın kayserispor'da oynayacak olduğunuz ve başarılı olmasını temenni ettiklerini dile getirdiler. İspanyadan gelen Ruiz artık resmen siyah beyaz renklere bağlandı, anlaşma imzalandı ünlü sol ayaklı topçu Beşiktaş'ın renklerine tamamen bağlandı. Çok uzun süren stoper arayışını sonlandırmış olan isim Ruiz Villereal takımında forma giymekte idi ve daha bu sezon sonunda kadar sözleşmesi devam etmekteydi. Sıkı bir pazarlık yapan siyah beyazlılar sol ayaklı olan topçuyu takıma transfer etmek maddi konularda'da oldukça bonkör davrandı  ve kesenin ağzını açtı. Sıkı pazarlık sonrasında 2019 2020  canlı maç izle sezonunda'da anlaşması devam etmekte olan Ruiz'i takıma transfer ettiler. Siyah beyazlı takıma artık resmen gelmiş olan ve sözleşmeyi imzalayan ünlü stoper tam 3 yıl boyunca siyah beyaz takımda forma giyecek ve şampiyonluk için ter dökecek. 


Fenerbahçe Spor Kulübüde yeni sezon için artık transferleri bir an önce tamamlamak istiyor, takımdan göndermiş olduğu isim sayesinde yeni transferler yapmak için elinde belirli miktar bulunan Fenerbahçe Spor Kulübü. Elinde bulunan 10 milyon euro para ile yeni ve etkili transfer yapmak için hızlı bir çalışma içine girmiş durumda. Satmış olduğu topçular sayesinde elde etmiş olduğu paranın belirli bir miktarını bonservis bedeli olarak ödemek zorunda olan Fenerbahçe Spor Kulübü elinde kalacak olan 10 milyon euro ile ihtiyaç duyduğu bölgeler için Transfer arayışında. Bonservis bedeli ödemeden yada yüklü miktarlarda para ödemesi yapmadan transfer çalışmalarını sonlandırmak isteyen sarı lacivertliler, 5 isim hakkında detaylı olarak düşünmekte. Bonservis ödemesi yapmadan transfer yapmak biraz zor gözükse'de Fenerbahçe spor kulübü bunu başarmak için çok sıkı çalışmakta. 


Transfer haberleri ve Dört büyüklerden gidenler gelenler ile dolu olan güncel haberler yeni sezon başlayana kadar asla hızını kaybedecek gibi gözükmüyor. Şimdi sırada Trabzonspor'lu taraftarlarında büyük bir gurur ile karşılamış olduğu bir giden topçu haberi ile devam ediyoruz. Yusuf takımın ve taraftarların gurur kaynağı oldu ve göğüslerini kabartı, Yusuf'un transfer haberleri trabzonspor taraftarlarını tabi'ki üzdü ve duygulandırdı ama bordo mavili takımın alt yapısında yetişerek bu günlere gelen Yusuf'un Lillie'ye transfer olup orada forma giyecek olması bir yandan'da Trabzonluların büyük gurur yaşamasına neden oldu. https://www.mac.tv.tr/ Oldukça yüksek bir para miktarı ile transfer işlemleri gerçekleşmiş olan Yusuf şimdiye kadar en iyi transfer ücretlerinden birini almış olan topçular arasına girdi, Yusuf'un Trabzon'dan Lillie takımına transferi için ödenen bonservis miktarı ise 16,5 milyon euro olarak açıklandı. Yusuf'un başarısı sosyal medya üzerinden taraftarların gönderdiği gurur dolu mesajlar ile dile getirildi.