Galatasaray’dan Transfer Atağı

Süper Lig’de 13 puanla 7. Sırada olan sarı kırmızılı takım, Beşiktaş maçından mağlubiyetle ayrıldı. Süper Lig’de işler istediği gibi gitmeyen Fatih Terim’in, takımdan bazı isimleri göndereceği ve yerine yeni transferler yapılmasını istediği söylenirken; transferler için yönetimden tam destek aldığı belirtiliyor.

Galatasaraydan Transfer Atağı
03 Kasım 2019 Pazar 05:33 tarihinde eklendi.

Süper Lig’de 13 puanla 7. Sırada olan sarı kırmızılı takım, Beşiktaş maçından mağlubiyetle ayrıldı. Süper Lig’de işler istediği gibi gitmeyen Fatih Terim’in, takımdan bazı isimleri göndereceği ve yerine yeni transferler yapılmasını istediği söylenirken; transferler için yönetimden tam destek aldığı belirtiliyor. https://www.laviva.bet/
 

Derbi Mağlubiyeti Sonrası Hareketlilik
 

Galatasaray – Beşiktaş maçından mağlubiyetle ayrılan takımdan, Fatih Terim’in belirlediği üç ismin gönderileceği ve yerine üç yeni ismin transfer edileceği haberleri geliyor.
 

Son olarak Beşiktaş derbisinde, istediği performansı sergileyemeyen Mariano ve Yuta Nagatoma, Fatih Terim tarafından gönderileceğine kesin gözüyle bakılan oyuncular.
 

Takımda sağ ve sol bek olarak forma giyen oyunculardan, sezon başından beri memnun olmayan teknik adam, hücumda ve savunmada istediği performansı alamadığı oyuncuları göndermekte kararlı görünüyor. Devre arasında, sarı kırmızılıların her iki oyuncu ile de yolları ayrılacak.
 

Henry Onyekuru ile Yeniden
 

Fatih Terim’in seçeceği üçüncü bir isimle de yollarını ayıracak sarı kırmızılı takıma, transfer edilmesi beklenen isimlerse şöyle:
 

Geçtiğimiz sezonda Aslanların kazandığı şampiyonluğuna katkıları unutulmayan Henry Onyekuru.
 

Bir süredir sakatlığı sebebiyle forma giyemeyen ve Fransa’da mutlu olmadığı belirtilen Nijeryalı oyuncunun da Cimbom’a dönme konusunda istekli olduğu belirtiliyor. Oyuncunun sezon sonuna kadar kiralanması konusunda çalışmalar resmen başlatılarak, menajerlerle görüşmeleri hızlandırılıyor.
 

Milan’da forma giyen Hakan Çalhanoğlu’da takımda yer alması istenilen diğer bir oyuncu. Bedhanda’nın yerine Hakan’ı geçirerek hücumda daha etkili oyun sergilenmesi amaçlanıyor.Lavivabet
 

İtalyan takıma 6 milyon Euro teklifle giden sarı kırmızılılar, elleri boş dönmüşlerdi. Hakan konusunda kararlı olan Galatasaray’ın farklı tekliflerle İtalyan takımı yeniden masaya oturtması bekleniyor.