Gayrimenkul Alırken Dayatılanı Değil Seçtiğinizi Almanın Adresi

Ülkemizde emlakçılık her ne kadar yaygınlaşsa da faaliyet gösteren emlakçıların büyük çoğunluğu halen müşterilerine çözüm sunmaktan yana kendi çözümlerini dayatma yolunu seçmektedirler.

Gayrimenkul Alırken Dayatılanı Değil Seçtiğinizi Almanın Adresi
06 Kasım 2018 Salı 16:31 tarihinde eklendi.

Ülkemizde emlakçılık her ne kadar yaygınlaşsa da faaliyet gösteren emlakçıların büyük çoğunluğu halen müşterilerine çözüm sunmaktan yana kendi çözümlerini dayatma yolunu seçmektedirler. Gelişen teknolojiye ayak uydurmayı internet üzerinden ilan yayınlama ile sınırlandırmaları nedeniyle ne gayrimenkullerinin satışı için ne de gayrimenkul satın almak için kendilerini tercih eden müşterilerine çözüm sunamamaktadırlar. Müşterilerine akılcı pazarlama stratejileri sunamayan bu işletmeler, emlak piyasasının potansiyelini ortaya çıkarmakta başarısız olarak gayrimenkul yatırımının hak ettiği öneme kavuşmasının önünde büyük bir engel olarak durmaya devam etmektedirler. Karaman ilinde faaliyet gösteren bir firma kendi doğrularını dayatmak yerine müşterilerine teknolojiden faydalanarak farklı çözümler sunarak Türkiye’de ilklerin arasına girmeyi başarmıştır. https://www.emlakreyonu.com/ adresi üzerinden dijital çözümlerini paylaşan ilgili firma, faaliyet gösterdiği il ile birlikte Konya, Antalya ve Mersin illerinde emlak piyasasına hareket kazandırmayı başarmıştır.
 

Sanal Tur İle Kimseden Etkilenmeden Satın Alacağınız Ev İçin Kendi Kararınızı Verin
 

Emlakçılık sektöründe müşterinin bütçesine göre portföyde bulunan en uygun evler görevlendirilen bir personel aracılığıyla tanıtılmak üzere gezdirilmektedir. İlgili hizmet ile gezinti yapılan Karaman satılık evlerçok vakit kaybı yaşatmasının yanı sıra görevlendirilen personellerin yönlendirme ve evin eksikleri hakkında yapılan yanlış bilgilendirmeler sonucu verimsiz geçmekte veya yanlış kararlar alınmasına neden olmaktadır. Emlak Reyonu markası ile geliştirdiğiKaraman sanal turuygulamasıyla bu soruna çözüm bulan ilgili firma, Karaman’da emlakçılık sektöründe devrim niteliğinde bir yeniliğe imza atmıştır. Türkiye’de sayılı firma tarafından verilen ilgili hizmeti linkini paylaştığımız web sitesi üzerinden kullanıma sunan Emlak Reyonu, objektif olarak sahip olduğu seçenekleri değerlendirerek kimsenin etkisi altında kalmadan kendi kararlarını vererek daire satın almak isteyen müşterilerine aradıkları yeniliği sunmaktadır. Teknolojinin emlakçılıkta nasıl verimli kullanılabileceğini tüm Türkiye’ye gösteren firmanın ülkemizde faaliyet gösteren tüm emlakçılara örnek olması dileklerimizi diledikten sonra sanal tur uygulaması hakkında kısa bilgilendirme sunulması gerekirse;
 

  • Satılık ilanın yer alan müstakil, daire, lüks daire, ultra lüks daire, vb. tüm konut ilanlarında kullanılabilmektedir.
  • İlana konu olan dairenin tek bir odasının değil, tüm odalarının ve varsa garaj, bahçe, vb. bina dışında yer alan kullanım alanlarının detaylı bir şekilde gezilmesine olanak tanımaktadır.
  • Yüksek çözünürlüklü görüntü sayesinde gezinti sırasında konut yapımında kullanılan malzeme ve uygulanan işçilik ayrıntıları detaylı bir şekilde görülebilmektedir.
  • Uygulama günün dilenilen saatinde kullanılabilmektedir.
     

Görüldüğü üzere pek çok emlak sitesinin henüz panaromik fotoğrafları yeni kullandığı günümüzde Emlak Reyonu zamanın ötesini geçmeye başarmış, müşterileri rahatsız edecek uygulamalardan sakınarak sektöre hak ettiği saygınlığı kazandırmıştır. Firma web sitesine girerek hemen beğendiğiniz evlerde sanal gezintiye çıkabilirsiniz.

 

Tercihiniz Lüks Daire Mi, Yoksa Tercihiniz Müstakilden Yana Mı?
 

Emlak Reyonu her bütçeye hitap edebilmek adına portföyünde sayısız projeye yer vermekte, ilgili ilanlar Karaman satılık lüks daireler gibi kusursuz kalitede inşa edilmiş daireleri içerdiği gibi dubleks, tripleks gibi bahçeli ve geniş seçenekleri içermektedir. Tercihiniz hangi yönde olursa olsun Karaman emlak sektörü arasında yer alan en seçkin ve hesaplı ilanlara Emlak Reyonu aracılığıyla kolayca ulaşabilirsiniz.
 

Konutla Birlikte Arsa Fırsatlarını Değerlendirme Fırsatı
 

Elindeki birikimi değerlendirmek için Karaman satılık ilanları arasında dolaşan tasarruf sahipleri, ilan görüntülemek için Emlak Reyonu web sitesini tercih etmeleri halinde Karaman ile birlikte Konya, Antalya ve Mersin’de yer alan sayısız yatırım seçeneğini değerlendirme şansı kazanmaktadır. Bu yatırım fırsatları konutta gerçekleşeceği gibi firmanın geniş portföyü sayesinde Karaman satılık arsaları da içermektedir. Birikimlerinizi en etkili şekilde değerlendirmek için linkini paylaşmış olduğumuz Emlak Reyonu web sitesini ziyaret ederek karşınıza her zaman çıkmayacak tarihi fırsatları değerlendirebilirsiniz.