Selin Baygüneşli, Türk Hava Yolları'nda pilot oldu!

İşte Benim Stilim adlı televizyon programıyla adını duyuran Selin Baygüneşli, Türk Hava Yollarında pilot olarak göreve başladı.
İşte Benim Stilim yarışmacılarından Selin Baygüneşli özel bir uçuş okulundaki eğitimlerini tamamladıktan sonra hayali olan pilotluk mesleğine adım attı.
 
DÖVMELERİYLE DİKKAT ÇEKMİŞTİ
 
1992 doğumlu olan Baygüneşli, geçen yıl yayınlanan yarışmada vücudundaki dövmelerle dikkat çekmişti. Baygüneşli, 26 Mart 2017 tarihinde yarışmadan elendikten sonra pilotaj eğitimlerine hız verdi. Çocukluk hayali olan pilotluk mesleği için eğitimlerini tamamladıktan sonra Türk Hava Yolları'nın pilot alım süreçlerine katılıp başarılı olunca first officer olarak göreve başladı.
 
"EN BÜYÜK HAYALİM" DEMİŞTİ
 
Selin Baygüneşli, yarışmada Havacılığı çok sevdiğinin en büyük hayallerinden birinin pilot olmak olduğunu söylemişti. Baygüneşli yarışma programında da bu hayalinden bahsettiği sırada yarışa arkadaşları tarafından dalga konusu olmuştu.
Haber Tarihi: 11 Ekim 2018 Perşembe 10:04Haber Adresi: http://www.objektifhaber.com/selin-baygunesli-turk-hava-yollarinda-pilot-oldu-392811-haber/