Ünlü model Botan Dalmış Ukrayna'da

Ukrayna’nın en büyük şehirlerinden birisi olan Odessa, tarihi dokusu ile binlerce turiste ev sahipliği yaparken Türkler ağırlığını hissettiriyor.

Ukrayna’nın en büyük şehirlerinden birisi olan Odessa, tarihi dokusu ile binlerce turiste ev sahipliği yaparken Türkler ağırlığını hissettiriyor. Türkler; eğitim, ticaret ve gezi amacıyla sık sık Ukrayna’yı ziyaret ediyor ve Odessa’da çokça vakit geçiriyor. Bazı Türkler şimdiden Odessa sokaklarının aranan simaları arasında gösteriliyor. Odessa’yı sallayan Türklerden birisi de Botan Dalmış. Gezgin ruhu, sporcu kişiliği, modaya olan ilgisi ve memleketine olan bağlılığı herkes tarafından fark ediliyor ve Botan Dalmış, Ukrayna’da marka haline geliyor.
 

Sosyal Medyada Parlıyor

 

Botan Dalmış, hepsi birbirinden etkileyici olan fotoğraflarını sosyal medyada paylaşıyor. Yerli ve yabancı film etkinliklerini kaçırmayan Dalmış, gala ya da lansman gibi aktivitelerde mutlaka bulunuyor. Burada takip ettiği ünlüler ile fotoğraflar ile çekinip takipçilerine ulaştırıyor. Ayrıca Odessa, İstanbul ve Antalya’da çektiği bireysel fotoğraflarını takipçilerinin beğenisine sunuyor. Binlerce kişi tarafından takip edilen kişisel hesaplarındaki iletiler yüzlerce etkileşim alıyor.
 

Takipçileri Botan Dalmış hakkındaki tüm haberleri onun kişisel sayfasından öğrenebiliyor. Katılmış olduğu etkinlikleri sayfasından duyuran yakışıklı, böylelikle takipçileri ile iletişim kuruyor. Sosyal medyayı kendisini sevenler ile buluşma ve hasret giderme adresi olarak Botan, tüm sayfalarını aktif olarak kullanmaya çalışıyor. Takipçilerinin yorumlarına bizzat cevap veriyor ve onların önerilerini de dikkate alıyor.


 

Takipçilerine YouTube’dan Sesleniyor
 

Her platformu etkin bir şekilde kullanmayı ve takipçilerine faydalı olmayı amaçlayan Botan Dalmış, kişisel YouTube hesabından oldukça farklı paylaşımlar yapıyor. Özen gösterilmiş ve üzerinde düşünülmüş kaliteli içerikler üretiyor. Özellikle Ukrayna gezisi planlayanlar için rehber niteliğinde olan sayfa kimsenin bilmediği bilgiler içeriyor. Odessa’da yapılacak etkinliklerden tutun Ukrayna’nın gece hayatına kadar birçok noktaya bu sayfada değiniliyor.  Sayfasında memleketini de unutmayan Botan, Cizre ile ilgili paylaşımları da yapıyor.

Renkli Kişiliği Dikkat Çekiyor
 

Botan Dalmış; futbol hayatındaki başarının yanısıra renkli kişiliği ile hayranlarını şaşırtıyor. Öncelikle Botan Dalmış; gezmeyi ve yeni yerler keşfetmeyi çok seviyor. Ülkemizin doğusundan batısına kadar birçok ili gezen Dalmış, etkilendiği yerlerden mükemmel fotoğraflar yayınlıyor. Hasankeyf, Kapadokya, Antalya, Muğla gibi farklı tatil merkezlerinden attığı görseller ülke turizmine de katkıda bulunuyor.
 

Botan Dalmış’ın fotoğraf servisinden Odessa da fazlası ile nasibini alıyor. Ukrayna’nın birçok bölgesinden paylaştığı enfes görüntüler ile Türk takipçilerini heveslendiriyor ve teşvik ediyor.  Genç yaşına rağmen Ukrayna ve Türkiye arasında güzel bağlar kuran Dalmış, kişisel gelişimine de devam ediyor.
 

Fotoğrafçılıkla birlikte kampçılık, yüzme, binicilik, opera, moda ve kayak gibi çok farklı alanlara da ilgi gösteriyor. Özellikle piyano çalarken çektiği video Botan’ın renkli kişiliğini fazlası ile yansıtıyor. Takipçileri tarafından fazlası ile beğenilen ve paylaşılan video keyif veriyor. Botan Dalmış, gezdiği yerlerde sokak hayvanlarını da ihmal etmiyor ve onları da postlarında gösteriyor.
 

Moda Haftalarında Boy Gösteriyor
 

Birçok alandaki yeteneği ve ilgisi olan Botan’ın modadan uzak olması asla beklenemezdi. Hem izleyici hem de model olarak Ukrayna’da düzenlenen moda haftalarında bulunan Botan Dalmış, medyanın ilgisi ile karşılaşıyor. Klasik parçaların yanısıra casual tarzı ile de beğenileri topluyor. Moda çekimlerine de katılan genç yetenek birçok dergiden de model teklifi alıyor.
 

İş yoğunluğu bakımından müsait olursa tekliflere olumlu cevap veren Botan Dalmış; 2018 yılında Ukrayna moda haftasında düzenlenen uluslararası defilede katılmayı kabul etti. Ukrayna’nın önde gelen modacılarının da katıldığı 14 Nisan tarihli etkinlikte podyuma çıkan yakışıklı genç, davetliler tarafından oldukça beğenildi. Modacıların gözlerini ayıramadığı Botan Dalmış, sahneye oldukça yakıştı.

Haber Tarihi: 14 Ekim 2019 Pazartesi 19:52Haber Adresi: http://www.objektifhaber.com/unlu-model-botan-dalmis-ukraynada-397043-haber/