Ata Demirer ile Alara Bozbey evleniyor

Geçtiğimiz günlerde ilişkilerine bir şans daha veren Ata Demirer ve Alara Bozbey evlenmeye hazırlanıyor. Çiftin nisan ayında Geyikli'de gerçekleşecek köy düğünüyle dünyaevine gireceği söyleniyor.
Takvim'in haberine göre; Ata Demirer ve Alara Bozbey cephesinde sürpriz bir gelişme yaşandı. Yeniden bir araya gelen ikili, evleniyor. İki yıl önce kısa süreli aşk yaşayan ünlü çift, 2019'un son günlerinde barıştıklarını ilan etmişti.
 
Ata Demirer'in hastalanmasıyla ortaya çıkan aşk, ilerleyen günlerde çift el ele görüntülenince doğrulanmıştı.İddialara göre; ikili şu aralar tatlı bir telaş içinde...
 
Aşklarına bir şans daha veren çift, nisan ayında nikah masasına oturacak. Çiftin düğün için seçtiği mekan ise Ata Demirer için ayrı önem taşıyor.
 
Çünkü ikili, 'Eyvah Eyvah' filminin çekildiği Çanakkale'nin Geyikli ilçesinde dünyaevine girecek.Hatta Ege aşığı çift, filmde düğün sahnesinin çekildiği, Kumova Köyü'nün sahilinde gerçekleşecek törenle evlenecek.
 
Yılın büyük bir kısmını Bozcaada'da geçiren Ata Demirer, 'Eyvah Eyvah' serisinin üç filmini de orada çekti.
Haber Tarihi: 07 Ocak 2020 Salı 16:41Haber Adresi: http://www.objektifhaber.com/ata-demirer-ile-alara-bozbey-evleniyor-397707-haber/