Hadise istedi, Acun kıramadı! Bir ilk...

O Ses Türkiye sahnesine çıkan Ferdi Kılıç, diş telleri nedeniyle performansını rahat sergileyemedi. Acun Ilıcalı, Hadise'nin isteğiyle tekrar yarışmasını kabul etti. Yarışmacı aynı sezonda iki kere yarışan ilk isim olacak.

Hadise istedi, Acun kıramadı! Bir ilk...
08 Ekim 2018 Pazartesi 13:15 tarihinde eklendi.
Yeni sezonu açan O Ses Türkiye 2018'in Pazar akşamı yayınlanan yeni bölümünde ilginç bir olay yaşandı. O Ses Türkiye sahnesine çıkan Ferdi Kılıç, diş telleri nedeniyle performansını rahat sergileyemedi. Acun Ilıcalı, Hadise'nin isteğiyle tekrar yarışmasını kabul etti. Genç yarışmacı, O Ses Türkiye'de aynı sezonda iki defa yarışan ilk isim olacak.
 
"DİŞ TELLERİM YENİ TAKILDI, RAHAT PERFORMANS SERGİLEYEMEDİM"
 
Durumu fark eden jüri üyeleri bunun nedenini genç yarışmacıya sordu. Ferdi Kılıç 4 gün önce dişlerine tel takıldığını ve ilk günlerdeki acı nedeniyle rahat performans sergileyemediğini söyledi. Genç yarışmacı, '4 gün önce dişlerime tel taktırdım. Tel taktırdığım gün buradan haber geldi. İlk günler çok acı oluyor o yüzden takıldım' dedi.
 
O SES TÜRKİYE'DE AYNI SEZONDA YARIŞAN İLK İSİM OLACAK
 
Hadise de bunun üzerine genç yarışmacının mazeretinin olduğunu söyleyerek tekrar yarışmasını istedi. Acun Ilıcalı, Hadise'nin isteğiyle tekrar yarışmasını kabul etti. Ilıcalı, Ferdi Kılıç'ın 1 ay sonra yeniden O Ses Türkiye'de yarışacağını açıkladı.