İkinci El Botlar ModaCruz'da!

Hava sıcaklıkları düşmeye başladığı an dolabımızda değişiklik yapmak isteriz. Bizi sıcak tutacak stil sahibi parçaları dolabımızın derinliklerinde aramaya başlarız, önceki sezonlarda aldığımız parçaları gördüğümüzde ise dolabımızda ve stilimizde yeni bir enerji isteriz. İşte burada ikinci el lüks moda platformu ModaCruz.com devreye giriyor.

İkinci El Botlar ModaCruzda!
29 Aralık 2017 Cuma 11:37 tarihinde eklendi.

Hava sıcaklıkları düşmeye başladığı an dolabımızda değişiklik yapmak isteriz. Bizi sıcak tutacak stil sahibi parçaları dolabımızın derinliklerinde aramaya başlarız, önceki sezonlarda aldığımız parçaları gördüğümüzde ise dolabımızda ve stilimizde yeni bir enerji isteriz. İşte burada ikinci el lüks moda platformu ModaCruz.com devreye giriyor. Bu mobil uygulamayı indiren her kadın artık giymeyeceğini düşündüğü abiyeyi, ayakkabıyı, takıyı, elbiseyi satarak para kazanıyor. Bu sayede bir çok kadın da hiç bir yerde bulamayacağı çeşitlikte ürün envanterine ulaşıyor.


Sen de sezon değişirken önümüzdeki yaz artık kullanmam dediğin sandalet, terlik, espadrilleri satmak için ayırabilirsin, kışlık ayakkabı dolabında yer alan artık giymeyeceğin bot ve çizmeleri de ayırıp bu uygulamada satışa sunabilirsin. Hava şartlarına göre alacağın ikinci el bot modelleri hakkında sana öneride bulunmak isteriz; kışın rahatlıkla ve güvenle karın üstünde yürümeni sağlayan ve aynı zamanda ayaklarını sıcak tutacak, soğuk hava koşullarının olumsuz etkilerinden koruyacak birbirinden güzel, istediğin renklerde kar botu modellerinden seçimini yapabilirsin.


Senin için favorilerimiz dünyaca ünlü markalar olan Mertell, Moon Boot, Dsquared2, MSGM, Zara gibi konforlu kalıplara ve farklı tasarımlara sahip olan kar botu modelleri. Kış sporuna ilgi duyan kadınlar için de uygun fiyatlı seçenekler burada. Yağmurlu havalarda ise tercih edeceğin botlar; su geçirmez özellikte, kaymayan ve sıcacık tutmalı. Harley Davidson, Greyder, Timberland, Zara bot gibi botları ikinci el fırsatlarıyla satın alabilirsin.


Doğayla iç içe yaşıyorsan ya da yaz kış doğa aktivitelerine katılmak senin için bir yaşam biçimi ise outdoor botlar tüm ihtiyaçlarını karşılayacaktır. Outdoor etkinlikleri için tasarlanmış botlar özel malzemelerden üretilir ve özel materyalleri ile doğada ve zorlu hava koşullarında ayağını sıcak tutar, konforlu bir şekilde her yol şartlarında yürümeni sağlar. Su geçirmeyen botları gün içinde de kullanabilirsin. Outdoor botları günlük stilinde de kullanarak cool bir tarz oluşturabilirsin.