İstanbul ve boğazda 12 ay özel tekne kiralama hizmeti

İstanbul'a gelen misafirlerin en çok ilgisini çeken konum şüphesiz benzersiz güzelliği ile tüm dünyanın hayranlıkla izlediği boğaz ve sahil şerididir.

İstanbul ve boğazda 12 ay özel tekne kiralama hizmeti
29 Kasım 2016 Salı 00:20 tarihinde eklendi.

İstanbul'a gelen misafirlerin en çok ilgisini çeken konum şüphesiz benzersiz güzelliği ile tüm dünyanın hayranlıkla izlediği boğaz ve sahil şerididir. Boğazı keşfetmek için yapılacak en güzel organizasyon da tekne ve yatlarla yapılan boğaz turu organizasyonları. Yerli ve yabancı turistler İstanbul'u farklı açılardan keşfederek mükemmel bir gün geçirmek için ya da büyük gemilerle yapılan karışık katılımlı boğaz turlarına katılırlar ya da boğazda özel tekne ve yat kiralama hizmeti veren şirketleri tercih ederler. Özel turlar haliyle karışık turlara oranla çok daha kaliteli ve eğlenceli bir şekilde organize ediliyor. Kaptan, müşterilerin istekleri doğrultusunda rota belirliyor ve düşük seyir hızında son derece keyifli bir gün geçirilmiş oluyor. Her geçen sezon özel turlara olan ilginin artması ile boğazda özel tekne kiralama hizmeti veren firmaların sayısında ve kalitesinde de ciddi bir artış gözleniyor. Tüm bu şirketler içinde verdiği profesyonel hizmeti en ekonomik ücretler karşılığında müşterilerine sunan WebTeknesi firması hakkında bazı tanıtıcı bilgileri sizlere vermeye çalışacağız.

 

Firmanın aktif olarak hizmet veren 10'dan fazla web sitesi var. Her biri büyük bir özenle hazırlanmış ve içerik olarak müşterilerin kafasındaki tüm soru işaretlerini kaldırabilecek zenginliğe sahip. Her bir organizasyon için ayrı ayrı siteler açmışlar. Düğün, nişan, doğum günü, evlenme teklifi, evlilik yıldönümü, fasıl, mezuniyet ve yüzme turu organizasyonlarına özel tasarımlar ve siteler hazırlamış olmaları da yaptıkları işe ne denli önem verdiklerinin en büyük göstergesi olsa gerek. Son olarak genel istanbul tekne kiralama hizmetleri ile ilgili açtıkları site için tek kelimeyle mükemmel tabirini kullansak abartıyor olmayız. Sitede detaylı olarak verilen saatlik ve günlük tekne kiralama fiyatlarının yanı sıra organize edilen turların fotoğrafları, videoları ve tüm ayrıntılar yer alıyor. Sık sorulan kısmına girerseniz gerçekten bilmeniz gereken tüm soruların cevaplarını bu sayfada bulacaksınız. Tur süresince boğazda gezilecek olan yerlerin detaylı listesine güzergah sayfasından, servis edilen yemek ve kokteyl menülerin detaylarına da menüler isimli sayfadan ulaşabilirsiniz. Rezervasyon için acele etmeli, sitenin iletişim sayfasındaki irtibat bilgilerini kullanarak firma ile görüşmelisiniz! Artık sizleri bu harika site ile baş başa bırakalım, vakit kaybetmeden www.teknekiralama.net sitesine giriş yapın!