İsyan etti: 'Defolun gidin!'

SİNEMA ve dizi oyuncusu Sibel Kekilli, nefret ve cinsel içerikli mesajlar aldığını belirterek isyan etti. Instagram hesabından bir açıklama yapan Kekilli, şu ifadeleri kullandı: “Her şeyden önce, hepinize güzel desteğiniz için çok teşekkür ederim. Beni cesaretlendiriyorsunuz. Sevginiz için teşekkürler. Çoğunluğu Türk halkından olmak üzere, hesabımdaki nefret içerikli mesajlara ilk ve son defa vereceğim cevabım aşağıdadır. Tehditlerinizi, istismarlarınızı ve iğrenç cinsel içerikli mesajlarınız

İsyan etti: Defolun gidin!
19 Ağustos 2017 Cumartesi 10:05 tarihinde eklendi, 5.524 kez okundu.
SİNEMA ve dizi oyuncusu Sibel Kekilli, nefret ve cinsel içerikli mesajlar aldığını belirterek isyan etti.
 
Instagram hesabından bir açıklama yapan Kekilli, şu ifadeleri kullandı:
 
“Her şeyden önce, hepinize güzel desteğiniz için çok teşekkür ederim. Beni cesaretlendiriyorsunuz. Sevginiz için teşekkürler. Çoğunluğu Türk halkından olmak üzere, hesabımdaki nefret içerikli mesajlara ilk ve son defa vereceğim cevabım aşağıdadır.
 
Tehditlerinizi, istismarlarınızı ve iğrenç cinsel içerikli mesajlarınızı daha fazla tolere etmeyeceğim. Kendinizi Müslüman olarak tanımlayıp başka insanlara, özellikle kadınlara ya da dinlere saygı duymuyorsunuz. Bağnaz, ikiyüzlü, nefret ve haset dolusunuz. Size acıyorum! Defolun gidin! Lütfen hesabımı takip etmeyi bırakın!”