Jan Vertonghen Konusu Açıklığa Kavuştu

Tottenham Hotspur’un başarılı defans oyuncusu Jan Vertonghen ile yine aynı takımdaki başarılı orta saha oyuncusu Christian Eriksen'in kız arkadaşı ile bir ilişkisi olduğu iddiaları dünya genelinde büyük yankı uyandırmıştı.

Jan Vertonghen Konusu Açıklığa Kavuştu
04 Ekim 2019 Cuma 21:10 tarihinde eklendi.

Tottenham Hotspur’un başarılı defans oyuncusu Jan Vertonghen ile yine aynı takımdaki başarılı orta saha oyuncusu Christian Eriksen'in kız arkadaşı ile bir ilişkisi olduğu iddiaları dünya genelinde büyük yankı uyandırmıştı. Hatta ikilinin kavga ettiği ve Christian Eriksen'in Jan Vertonghen’nin gözünün altını attığı yumrukla şişirdiği iddiaları ortaya atılmıştı. Fakat bu oldukça büyük ses getiren iddialar her 2 oyuncu tarafından da kesin bir dille yalanlandığı görülüyor. İngiltere medyası ise konu ile ilgili bugünkü haberlerinde Vertonghen'in gözünün altındaki şişliğin gerçek nedenini açıkladılar.
 

Eriksen İddiaları Sert Bir Dille Yalanladı
 

Ada ekiplerinden Tottenham Hotspur's takımında forma giyen Jan Vertonghen'in takım arkadaşı Christian Eriksen'in kız arkadaşı Sabrina Kvist ile bir süredir gizli bir şekilde birlikte olduğuna dair iddialar ortaya atılmıştı. Bu dünya medyasında ses getiren iddia ise her iki oyuncu tarafından sert bir dille yalanlandı. İngiliz basını ise bugün Vertonghen'in gözünün altındaki şişliğin nasıl meydana geldiğine ilişkin asıl sebebi açıkladılar.
 

Şişliğin Sebebi Antrenman Kazası

 

İngiliz The Sun gazetesi tarafından sunulan özel haberde deneyimli Belçikalı stoperi sakatlayan kişinin Eriksen olduğunu fakat bunun iddialardaki gibi kıskançlık sonucu değil antrenmanda yaşanan görünmez bir çarpışma kazası sonucu olduğu ifade ediliyor. Eriksen, dün itibari ile Twitter hesabından yaptığı paylaşımda yasak aşk dedikodularını tam anlamıyla bir deli saçması olarak nitelemişti. Axessbet arayıcılığı ile dünya genelinde meydana gelen tüm spor ve spor magazini gelişmelerinden anında haberdar olabiliyorsunuz.