Kasko ve Servis Entegresi: Başka Kasko

Kasko sigortaları, bir aracın başka bir araca veya bir yere kaza sonucunda çarpması, aracın yangın tehlikesi atlatması ve çalınması gibi durumlarda ortaya çıkan hasarların güvence altına alınmasını sağlıyor.

Kasko ve Servis Entegresi: Başka Kasko
05 Mart 2018 Pazartesi 21:18 tarihinde eklendi.

Kasko sigortaları, bir aracın başka bir araca veya bir yere kaza sonucunda çarpması, aracın yangın tehlikesi atlatması ve çalınması gibi durumlarda ortaya çıkan hasarların güvence altına alınmasını sağlıyor. Kasko sahibi olan sigortalıların poliçe süresini hasarsız geçirdikleri durumlarda ise sigorta şirketinin şartlarına göre değişkenlik gösterebilen “hasarsızlık indirimi” adı verilen indirim hakkı ortaya çıkıyor. Ülkemizde pek çok farklı sigorta şirketi tarafından sunulan kasko sigortaları arasında yer alan ERGO Sigorta: “Başka Sigorta” ürünü hırsızlık, deprem, sel ve terör olayları gibi durumlarda da size teminat veriyor.

Ek teminatlar ile diğer olası kazaları da güvence altına alarak güvenli bir sürüş imkanı elde edebilirsiniz. Sizler de genişletilmiş kasko ürünlerinden yararlanırsanız, aracınız ile ilgili meydana gelebilecek olan ufak sorunlar sizi rahatsız etmemeye başlar. Çünkü küçük  hasar onarımı imkanı sayesinde bu tür rahatsızlıkları hemen aşabilirsiniz.

 

Başka Kasko’nun Avantajları Neler?
 

Hasarsızlık indirimi,  küçük çaplı olan hasar durumlarında da işlemeye devam ediyor. Hasarsızlık indiriminden faydalanmaya bu tür durumlarda da devam edebilirsiniz. Ancak bu durumda ERGO’nun sunduğu Başka Servis hizmetinden yararlanmanız gerekiyor. Küçükhasar onarımları anlaşması bulunan servislerde hızlı bir şekilde hasar onarım işlemlerini karşılayabilirsiniz. ERGO Sigorta hizmetlerinden yararlanan kişiler aynı zamanda Auto King tarafından 1 yıllık onarım garantisi de alabiliyor.

 

Başka Kasko Teminatları Neler?
 

Başka Kasko Sigortası’nın ilk bakışta ön plana çıkan özelliği, Trafik Sigortaları’nın aksine kaza anında da kişileri koruma altına alması oluyor. Sigorta şirketinin bütün bu teminatları tüm Türkiye genelinde geçerli ikame araçlar eşliğinde sunması ise eşsiz bir özellik olarak göze çarpıyor. Bu sebeple, pek çok kişi Başka Kasko Sigortası’nın daha avantajlı olduğunu düşünerek bu sigorta hizmetinden yararlanıyor. Başka Kasko Sigorta genel teminatları arasında göze çarpan özellikler;
 

-       Hasarsızlık indirimi

-       İkame Araç

-       Orijinal yedek parça teminatı

-       Onarım garantisi

-       Ücretsiz vale hizmeti

 

Ayrıca Başka Kasko ek hizmet ve teminatları da aşağıdaki gibi yer alıyor;
 

-       Çekici ve kurtarma

-       Lastik değişimi

-       Yol yardımı ve çilingir

-       Sürücü hizmetleri

-       Tıbbi nakil

-       İkame araç

 

Başka Kasko Teminatı Dışında Kalan Durumlar Nelerdir?
 

-       Savaş, nükleer tehdit ve benzeri olaylar sebebiyle meydana gelebilecek güvenlik problemleri ile oluşabilecek zararlar.

-       Devlet tarafından araca gelebilecek herhangi bir zarar. (aracın çekilmesi söz konusu olduğunda)

-       Kasko sigortası olan aracın sürücü belgesine sahip olmayan bir kişi tarafından trafiğe çıkmış olması.

-       Alkol ve uyuşturucu maddelerin etkisi altında aracın trafiğe çıkması ve meydana gelebilecek olası kazalar ile zararlar.

-       Periyodik araç bakımının yaptırılmaması ve bu bağlamda meydana gelebilecek olan paslanma, yağsızlık vb. sorunlar ile meydana gelebilecek zararlar.

 

Hem sizi hem de aracınızı olası tüm tehlikelere karşı koruyan Ergo, Başka Kasko hizmetini sizlerle buluşturdu. Siz de bütçenize en uygun fiyatlarla satın alabileceğiniz ayrıcalıklı kasko hizmetlerinden yararlanmak istiyorsanız Ergo’dan kasko teklifi alın.