Kolombiyalı Yıldıza Teklif Yağıyor

Real Madrid takım kadrosunda yer alan Kolombiyalı yıldız James Rodriguez'e, İngiltere'nin dev kulüpleri olan Manchester United, Arsenal ve Chelsea takımlarından transfer tekliflerinin geldiği ancak orta sahada oynayan Kolombiyalı yıldızın ise bütün bu transfer tekliflerini reddettiği yönünde bilgiler geldi.

Kolombiyalı Yıldıza Teklif Yağıyor
01 Aralık 2019 Pazar 10:59 tarihinde eklendi.

Real Madrid takım kadrosunda yer alan Kolombiyalı yıldız James Rodriguez'e, İngiltere'nin dev kulüpleri olan Manchester United, Arsenal ve Chelsea takımlarından transfer tekliflerinin geldiği ancak orta sahada oynayan Kolombiyalı yıldızın ise bütün bu transfer tekliflerini reddettiği yönünde
bilgiler geldi.
 

İspanyol Spor Basınında Yer Alan Haberler
 

İspanyol spor basınında yer alan haber içeriklerine göre, Real Madrid forması giyen ünlü yıldız oyuncu için adeta İngiliz devleri birbirleriyle yarışıyor. Kadrolarında mutlaka görmek istedikleri James Rodriguez için transfer tekliflerini birbiri ardına sunan kulüpler ise şu ana kadar bu arzularına ulaşamadılar.
 

AxessbetYine çıkan haber içeriklerine göre, yıldız futbolcu James Rodriguez'in ise İspanyol devi Real Madrid'den ayrılmayı şu an için istemediği ve takım teknik direktörü olan Fransız teknik adam Zinedine Zidane'nin gözüne girerek devamlı forma şansı bulmayı hedeflediği ve performansı ile takımda kalıcı olmayı istediği belirtildi. Çok sayıda kişi tarafından merakla izlenen Axessbet Twitteraçıklamaları da sürmeye devam ediyor.
 

Sözleşmesi 2021 Yılına Kadar Sürüyor
 

Real Madrid forması altında bu sezon La Liga ve Şampiyonlar Liginde toplam 9 maçta forma şansı bulan Kolombiyalı yıldız James Rodriguez 1 gol ve 1 asiste imza attı. Bu istatistiklerle beklentilerden uzak bir performans sergileyen Kolombiyalı futbolcunun, İspanyol devi Eflatun Beyazlı takımla olan sözleşmesi ise 2021 yılına kadar devam ediyor.