Konya web tasarım alanında profesyonel çözümler

Firmaların reklam kampanyalarının daha geniş kitlelere ulaştığı bir platform haline gelen internet dünyası aynı zamanda globalleşen dünyayı yakından takip etmenin en kolay yolu olmuştur.

Konya web tasarım alanında profesyonel çözümler
11 Ocak 2019 Cuma 22:18 tarihinde eklendi, 1.266 kez okundu.

Firmaların reklam kampanyalarının daha geniş kitlelere ulaştığı bir platform haline gelen internet dünyası aynı zamanda globalleşen dünyayı yakından takip etmenin en kolay yolu olmuştur. Dünyanın her köşesinde internetin yaygın olarak kullanılıyor olması dünya üzerindeki tüm insanların potansiyel müşteriniz olmasını sağlıyor. Dünya üzerinde yaşayan insanları potansiyel müşteriniz haline getirebilmek için kaliteli içeriklere sahip olan kurumsal bir web sitesi sahibi olmak zorundasınız. Kaliteli tasarıma sahip bir web sitesi firmanızın kurumsallığını insanlara gösteren ve sizi temsil eden bir araç olacaktır. Web sitenizin tasarımı doğru yapılmadığında firma prestijiniz sarsılacağı gibi potansiyel müşterileri kaybedersiniz. Bu nedenle web tasarımı konusunda profesyonel hizmet veren bir firma ile çalışmak zorundasınız. Web tasarımı konusunda konya web tasarım sektörünün öncü firması olan Yetiş Yazılım yaptığı kurumsal web tasarımları ile firmaların kurumsal web sitelerine sahip olmasını sağlıyor.
 

Kurumsal web sitesi yaptırmanın gereksinimleri ve firmanıza katkıları : Kurumsal bir web sitesine sahip olmak için stratejik ve akılda kalıcı bir alan adı (domain) hizmetine sahip olmakla başlar. Akılda kalıcı bir alan adı .com veya .com.tr uzantısı ile firmanızın reklamının daha kolay yapılmasını da sağlar. Kurumsal bir web sitesi hizmeti ile birlikte sizlere Türkiye lokasyonuna sahip kesintisiz ve hızlı serverlar ile sürekli ulaşılabilinir web sitesi erişimi sunuyor. Sunucu güvenliği ile bilirkte müşteri kitlenizin firmanıza olan bakış açısını da olumlu yönde etkiliyor. Kaliteli web tasarım hizmeti sunan Yetiş yazılım web sitenizin daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlıyor. Web sitenizin kurumsal bir site olması için gerekli olan % 99 uptime oranına sahip kesintisiz ve hızlı hosting paketleri hizmeti veren Yetiş Yazılım, internetin insanlığa sunmuş olduğu olanakları sonuna kadar kullanarak size kurumsal bir web sitesi sahibi olma imkanı sağlıyor. Web sitesi tasarımı dışında kurumsallığınızı gösteren alan adına bağlı Pop3 destekli mail adresleri veriyor. pc outlook, mobil outlook, webmail destekli mail sistemleri hizmeti veren YETİŞ YAZILIM kaliteli ve kurumsal bir web sitesine sahip olmanız için size profesyonel hizmet sunuyor.
 

Seo (Arama Motoru Optimizasyonu) Uyumlu web tasarım : Google arama motoru, arama yaparken web sitesi içeriklerine göre arama yapar ve Seo uyumlu içeriğe göre siteleri ilk sıralarda çıkararak müşterilere sunar. Web sitenizin seo uyumlu olması google aramalarında ilk sıralarda çıkmasını sağlayacaktır. Bu nedenle web sitesi tasarımı yapılırken seo uyumlu içeriklerin yer alması ve seo uyumlu tasarıma sahip olması çok önemlidir. Yetiş Yazılım; seo hizmetleri konusunda sahip olduğu tecrübeyi ve deneyimi web sitenizi tasarlarken kullanıyor ve web sitenizin google aramalarında ilk sıralarda yer almasını sağlayarak daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlıyor.
 

Profesyonel E-ticaret sitesi ile Global pazara açılın : İnternet platformunda sadece firma taınıtımı yapılmamaktadır. Sanal pos, Ssl güvenlik sertifikası, Mobil uyumlu ve profesyonel tasarımlı bir e-ticaret web sitesi ne sahip olduğunuzda online ürün ve hizmet satış oranlarınız artacak, internet üzerinden alış veriş yapan müşteri sayınız artacaktır. Global pazarda firmanıza yer edineceksiniz. Yetiş Yazılım firması ileri düzey güvenlik sistemlerine sahip sunucuları barındırmaktadır. Profesyonel e-ticaret sitesi İhtiyacınızı tüm bu kriterler baz alınarak karşılamaktadır. Türkiye'nin en büyük satış hacmine sahip e-ticaret siteleri ile entegre yazılımları olan, e-ticaret seo desteği de veren Yetiş Yazılım müşterilerine kaliteli hizmet sağlıyor.
 

Kurumsal sosyal medya danışmanlığı : İnternetin vermiş olduğu bir diğer imkan da sosyal medya mecralarında reklam yapabilme fırsatıdır. Sosyal medya platformlarında yer alan kitlelere ulaşabilmek için ihtiyacınız olan profesyonel sosyal medya danışmanlığı hizmetini sunuyor. Yetiş Yazılım bu hizmeti ile firmanızın Facebook, Twitter, İnstagram ve Youtube gibi kullanıcı sayısı çok fazla olan sosyal medya mecralarında firmanızın reklamının ve tanıtımının doğru bir şekilde yapılmasını sağlıyor. Detaylı bilgi için web sitesi ziyaret edilebilinir.
 

www.yetisyazilim.com.tr