Korkunç Adnan Oktar itirafı! 4 kızı hamile bırakıp...

Adnan Oktar Suç Örgütü'ne yönelik hazırlanan iddianamede 'kürtaj' detayı dikkat çekti. İddianamede, örgüt elebaşı Adnan Oktar'ın kendisinden hamile kalan örgüt mensubu Aylin Atmaca, Didem Ürer, Gülgün Göktan ve Ebru Atilla'ya da kürtaj yaptırdığı ileri sürüldü.

Korkunç Adnan Oktar itirafı! 4 kızı hamile bırakıp...
03 Ağustos 2019 Cumartesi 16:30 tarihinde eklendi.
Sabah'tan Damla Kaya'nın haberine göre Adnan Oktar'ın bu talimatıyla kendisinden hamile kalan örgüt mensubu Aylin Atmaca, Didem Ürer, Gülgün Göktan ve Ebru Atilla'nın da kürtaj yaptırdığı ileri sürüldü. İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'nca hazırlanan iddianamede, tanık olarak ifadesi alınan H.K., kürtaj skandalıyla ilgili her şeyi anlattı.
 
H.K. ifadesinde şunları söyledi:
 
"1991 yılına kadar örgüt içerisinde Adnan Oktar'ın izni ile evlenmek serbestti ancak çocuk yapmak yasaktı. Çünkü Adnan Oktar çocuğun ayak bağı olacağını düşünüyordu. Fakat evli olanların bazıları kaza ile çocuk yaptı ve bu çocuklarda cemaatte büyümeye başladı.
 
KENDİSİNİ KURTARMAK İÇİN…
 
Burada resmi evlilikler devam ediyordu, fakat kadınlar Adnan Oktar'ın imam nikahlı karısı idi. Aylin Atmaca isimli şahıs Mehmet Murat Atmaca isimli şahsın resmi olarak eşiydi. Adnan Oktar herkesi boşandırdıktan sonra duyduğuma göre Aylin Atmaca ile ilişkiye girerek onu hamile bıraktı. Aylin Atmaca da kürtaj yaptırdı..."
 
 
 
"KÜRTAJ YAPTIRANLARDAN BİRİ DE DİDEM ÜRER"
 
Etkin pişmanlıktan yararlanmak isteyen şüphelilerden M.A. ise konuyla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. M.A., Adnan Oktar'ın talimatlarını hem bacılar, hem kız kardeşler, hem de kardeşler grubunda uygulatan kişinin Didem Ürer olduğunu ve onun da Adnan Oktar'dan hamile kalıp kürtaj yaptığını ileri sürdü.
 
Ayrıca Adnan Oktar'ın birlikte olduğu kişilerden Gülgün Göktan ve Ebru Atilla Yılmaz'ın da hamile kaldıklarını ve kürtaj yaptırdıklarını iddia etti.