Masterchef Türkiye'de ortalık karıştı!

TV8'deki Masterchef yarışmasındaki garip davranışlarıyla dikkatleri üzerine çeken Murat Özdemir, Hazer Şef'i yalancılıkla suçlayınca Mehmet Şef tarafından stüdyodan kovuldu.

Masterchef Türkiyede ortalık karıştı!
30 Ekim 2018 Salı 16:43 tarihinde eklendi, 2.101 kez okundu.
TV8'in sevilen programı Masterhef Türkiye'nin önceki akşam ekrana gelen bölümüne Murat ile Mehmet şef arasında tansiyonun yükseldiği anlar damga vurdu. Şeflerle anlaşmazlık yaşayan ve sık sık tartışmaya giren Murat, Şef Mehmet Yalçınkaya tarafından stüdyodan kovuldu.
 
Murat "Bu saatten sonra Hazer Şefin hiç bir dediğine inanmıyoruz. Bizi gömmeye çalışıyor." deyince stüdyoda soğuk rüzgarlar esti. Bu sözler karşısında sinirlerine hakim olamayan Mehmet Şef, "Çık dışarı" diye bağırarak Murat'ı stüdyodan kovdu.
 
"GERÇEKTEN ÇOK ÖZÜR DİLİYORUM"
 
Olay sonrası şefler yarışmada kimsenin bu şekilde davranamayacağını ve haddini bileceğini söylerken Murat ise "Gerçekten çok özür dilerim, bu duruma düşmek istemezdim yanlış anlaşıldığımı düşünüyorum. Şeflerimin her birinden tek tek özür diliyorum. Yüz ifademden de gerçekten ne kadar üzgün olduğum belli oluyordur sanırım." dedi.