Melisa’nın velayeti Acun Ilıcalı'ya verildi!

Kasım 2018'de anlaşmalı olarak tek celsede boşanan Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı'nın kızları Melisa'nın velayeti, Acun Ilıcalı'ya verildi.

Melisanın velayeti Acun Ilıcalıya verildi!
07 Şubat 2019 Perşembe 16:34 tarihinde eklendi.
14 aylık evliliklerini karşılıklı anlaşarak noktalandıran Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı'nın çocuğu Melisa Ilıcalı'nın velayeti, babası Acun Ilıcalı'ya verildi.
 
Ilıcalı ve Subaşı, yürütülen velayet davasında anlaşmaya vararak Melisa Ilıcalı'nın velayetinin babada kalması yönünde başvuruda bulunmuştu.
 
Sonuçlanan dava neticesinde Melisa'nın velayeti Acun Ilıcalı'ya verilirken, anne Şeyma Subaşı da konuyla ilgili basın mensuplarına bir birgilendirme metni paylaştı.
 
İşte Şeyma Subaşı'nın açıklaması:
 
"07.02.2018 tarihinde sonuçlanan velayet davası ile kızımız Melisa'nın velayeti babası Acun Ilıcalı Bey'e verilmiştir. Kararı saygı ile karşılıyoruz. Bu noktada önemli olan velayetin kimde olduğu değil, kızımızın ailesi ile birlikte sevgi ve mutlulukla büyümesidir. Acun Bey ve ben kızmız Melisa'yı birlikte büyütmeye decam edeceğiz. Kızımız Melisa bu süreçte benimle yaşamaya, babasıyla da her zaman olduğu gibi sıklıkla görüşmeye devam edecek.
 
Biz Acun Bey ile evliliğimizi iki medeni insan olarak noktaladık. Bundan sonra kızımız Melisa'nın iyiliği için her zaman annesi ve babası olarak görevlerimizi eksiksiz yerine getirmeye devam edeceğiz.
 
Konun hassasiyeti sebebiyle gösterdiğiniz anlayış için şimdiden teşekkür ederim."