PAYKASA SATIN AL

İnternetin zararları yanı sıra avantajları da bulunmaktadır. Özellikle alışverişte sağladığı kolaylık ve avantajları düşünürsek hayatımızda vazgeçemeyeceğimiz bir araç olmuştur.

PAYKASA SATIN AL
31 Mayıs 2016 Salı 17:36 tarihinde eklendi, 4.967 kez okundu.

 

            İnternetin zararları yanı sıra avantajları da bulunmaktadır. Özellikle alışverişte sağladığı kolaylık ve avantajları düşünürsek hayatımızda vazgeçemeyeceğimiz bir araç olmuştur. İnternet alışverişi için üretilmiş ve tasarlanmış olan öyle bir kart var ki, bu kartı aldığınızda asla vazgeçemeyeceksiniz. Alışveriş yaparken kullandığımız kredi kartlarında bulunan kişisel bilgilerimizin ikinci ve üçüncü şahıslara geçme olasılığı bulunurken, bu kart öyle tasarlanmış ki bu ihtimal hiç yoktur. İnternette güvenli alışveriş imkânını sunan paykasa satın al sende rahat et. İnternetin teknolojisi ile hazırlanmış olan kartın birçok özelliği sadece güvenlik içindir.

            Bu kart sanal bir kart olarak bilinmektedir. Sadece internet üzerindeki alışverişlerde kullanılmaktadır. Sanal bir kart olduğuna bakmayın, size güvenli alışveriş sağladığı için hissettikleri, yaşattıkları oldukça fizikseldir. En çok kullanım sebebi kullanıcılarına şu düşünceyi ortadan kaldırmasıdır. ‘’ Kredi kartımı kullanıyorum ama hep bir tedirginlik yaşıyor ve endişeleniyorum.’’ İşte bu kartı kullanırken bu düşüncelere yer yok. Çünkü bu kartta kişisel bilgilerinize yer verilmiyor. Bu süper güvenli ortam için sende Bu karta sahip olabilmek için, bayilikleri bulunan resmi sitelerden satın alabilirsiniz.

            İnternet üzerinden ödeme yaparken 16 haneli pin kodunu girmeniz yeterli olacaktır. Kişisel bilgileri girmenize gerek yoktur. Bu sebeple güvenli alışveriş sağlar. Bu sanal olan kart 10, 15, 20, 25, 50, 100, 250 Euro olarak tanımlanmıştır. Bu miktarlardan ihtiyacınız olanı seçebilirsiniz. Bu miktarlar sitelere göre değişiklik gösterebilir. İnternet gibi sanal olan kartın kredi kartlarındaki gibi kart ücreti bulunmamaktadır. Aldığınız kart sayesinde kontrollü harcamaya da sahip olabiliyorsunuz. Ayrıca alışverişlerin ödeme kısımlarında uzun uzun bilgi girmenize gerek olmadığından işlemleriniz hızlıca bitmektedir. Zamandan da kazandıran paykasa satın al bu saydığımız özelliklerde alıverişi tatma olasılığından faydalan. Otopay kart satışlarımızda başlamıştır tıklayarak satın alabilirsiniz.