Renkli Sayfalar'a konuk olan Erhan Nacar: Eşim beni 3 farklı erkekle aldattı

Yeni sunucuları ve yeni formatıyla ekrana gelen Renkli Sayfalar'da sosyal güvenlik uzmanı Erhan Nacar, eşinin peşine dedektif taktığını belirterek 'Beni 3 farklı erkekle aldattı' dedi

Renkli Sayfalara konuk olan Erhan Nacar: Eşim beni 3 farklı erkekle aldattı
20 Şubat 2017 Pazartesi 22:13 tarihinde eklendi, 1.118 kez okundu.
Kanal D ekranlarında yayınlanan 'Renkli Sayfalar' programı yeni sunucuları ve yeni bir formatıyla ekrana geldi. İlk yayınında yargı sürecini etkileyecek iddialara kapılarını açtı. Lerzan Mutlu ve Şule Zeybek'in sunduğu programda bir aldatma olayı vardı. Sosyal güvenlik uzmanı Erhan Nacar, boşanmak üzere olduğu eşi için iddialar dile getirdi.
 
EŞİNİ DEDEKTİFE TAKİP ETTİRMİŞ
 
Erhan Nacar oğlunun velayetini almak istediği eşini bir dedektife takip ettirmişti. İddiasına göre bu dedektif eşini 1 ay içinde 3 farklı erkekle görüntülemiş. Ancak bu iddiadan daha önemlisi Erhan Nacar'ın kendi ağzıyla yaptığı itiraflar oldu.
 
Eşini suçladığı programda Erhan Nacar karısına şiddet uyguladığını itiraf etti. Eşini döven Erhan Nacar mahkeme tarafından 1 ay uzaklaştırma cezası almış.
 
Erhan Nacar'ın şiddet dışında bir itirafı daha vardı. Karısını aldatmakla suçlayan Erhan Nacar da eşini 'duygusal' anlamda aldatmıştı. Hoşlandığı kişi ona karşılık vermediği için aldatma duygusal boyutta kalmıştı.
 
6 yıllık eşiyle şimdi boşanmak için mahkemede olan Erhan Nacar, karısı için yaptığı ima ile de şaşırttı. Erhan Nacar eşine 'paraya ihtiyacın varsa ben yardım ederim' diyerek onun bu aldatma olayını farklı bir amaç için yaptığını ima etti.
 
Renkli Sayfalar yeni formatıyla herkesi şaşırtırken Erhan Nacar isimli kişinin eşinin önce kendisini avukat ile aldattığını iddia etti. Ardından eşi bir kemancı ile onu aldatmış. Son olarak da Erhan Nacar'ın iddiasına göre 'mafya kılıklı' bir adamla birlikte olmuş.
 
Şok ithamlara maruz kalan eş sonunda canlı yayına bağlandı.
 
CANLI YAYINA BAĞLANAN EŞ ŞUNLARI SÖYLEDİ:
 
''Ben onun seviyesinde değilim. Buna da hiçbir zaman düşmeyeceğim. Onun yaptıklarını söylemeyeceğim. Kendisini tanıyan tanıyor. Herkes bunu biliyor. Sizin programınızda olmasının iki sebebi var. Biri ünlü olmak ikincisi de beni mağdur edip kendisine dönmemi sağlamak." İffetsizlikle suçlanan kadın eşinin kendisini ölümle tehdit ettiğini de açıkladı. Kocasının kendisini boşanmaktan vazgeçirmek için bu iddiaları dile getirdiğini söyleyen eş şunları anlattı : "Bu benim açtığım üçüncü boşanma davamdır. Ve artık son davamdır. Bundan önce açtığım iki davada ölüm tehditleri vardı. Beni sürekli geri döndürme çabasını herkes biliyor. Bu benim üçüncü ve son davamdır. Kendisi beni boşanma davası çıkısında beni öldüreceğini söylemiş bir insandır. Herşeyi göze aldım ne yaparsa yapsın o kendisini rezil etmeye devam etsin. Beni tanıyan tanıyor.
 
'KIŞIN ORTASINDA SOKAKTA BIRAKTI'
 
Ben eşimi aldatmadım asıl o beni aldattı. 7 aylık hamile olduğum dönemde kendisi Ankara ve Almanya'da beni aldattığını belgeledim. Benim avukatımla ilişkim olduğunu iddia etti. O avukatı azlettim çünkü onunla anlaştı onunla Ankara'da bir restorantta birlikte yemek yediler. Tuttuğu dedektif de benim arkadaşımdı. kendisi milyon dolarlardan bahsediyor çünkü maddiyatçı bir insan. Ben kendisinden tek kuruş istemiyorum. Aylardır çocuğumla geçinmeye çalışıyorum. Oturduğum evi satıp, elektrik ve suyu kapattıran bir insandır bizi kış ortasında sokakta bırakmış kişidir."
 
Erhan Nacar'dan boşanmak için uğraştığını belirten eş '''Bir şey talep etmiyorum. Lütfen senden boşanmak istiyorum. Boşanacağım da... Senin istediğini sana vermeyeceğim. Beni tehditlerle geriye döndüremeyeceksin. Seni hayatımda istemiyorum seni boşayacağım'' dedi.
 
Erhan Nacar eşinin bu sözlerine rağmen eşini suçlamaya devam etti.