Sakatlanan Miha Zajc 6 – 8 Hafta Takımdan Uzak Kalacak

Fenerbahçe takımında sakatlık sorunları sürüyor. Ersun Yana ve heyetini endişelendiren durum gerçekleştir. Yapılan tetkiklerin ardından Miha Zajc için son durum belli oldu. Tecrübeli oyuncunun 6 ile 98 hafta arasında sahalardan uzak kalacağı açıklandı

Sakatlanan Miha Zajc 6 – 8 Hafta Takımdan Uzak Kalacak
22 Aralık 2019 Pazar 07:51 tarihinde eklendi, 1.299 kez okundu.

Fenerbahçe takımında sakatlık sorunları sürüyor. Ersun Yana ve heyetini endişelendiren durum gerçekleştir. Yapılan tetkiklerin ardından Miha Zajc için son durum belli oldu. Tecrübeli oyuncunun 6 ile 98 hafta arasında sahalardan uzak kalacağı açıklandı. Basındaki spekülasyonlar nedeniyle kulüp tarafından resmi açıklama geldi. Açıklamada, “Oyuncumuz Miha Zajc'ın sakatlığıyla ilgili çeşitli medya kuruluşlarında gerçeği yansıtmayan haberler sebebiyle açıklama yapma zorunluluğu doğmuştur. Oyuncumuzun planlanan tedavisi doğrultusunda sahalara dönüşü 6 - 8 hafta olacaktır. Belirttiğimiz sürenin dışında kamuoyunda yer alan spekülatif iddiaların hiçbir gerçekliği yoktur” sözlerine yer verildi. Betpas herkes için özel deneyim vaat ediyor.

 

Resmi Açıklama İle Sakatlık Hakkında Son Nokta Koyuldu
 

Basında çıkan birçok haber olmasına rağmen gerçeği yansıtmaması nedeniyle kulüpten resmi açıklama yapıldı. Buna göre oyucunun sağlık durumu hakkında net bir bilgi verilmiş oldu. Sakatlık sürecinin devre arasına gelecek olması, büyük bir şans olarak yorumlandı. Oyuncunun kaçıracağı maçların sayısı da bu anlamda düşmüş olacak. Teknik heyet yerini koruyacak oyuncu için hazırlıklarını tamamladı. Kalan maçların tümüne kazanma arzusu ile çıkan ekibin her durumu yakından takip ediliyor. Beklentileri karşılayacak bir takım oyunu ortaya çıkarılmak için çaba sürüyor. Yakından takip edilen sürece taraftarın desteğinin de yoğun olduğunu belirtelim. Betpas ile vazgeçilmeziniz olacak bir ayrıcalığın sahibi olun.
 

Şampiyonluk İçin Yeni Transferler Gündeme Alındı
 

Takımda belirlenen eksikler ve gönderilecek olan oyuncular üzerine çalışmalar sürüyor. Teknik heyeti raporu doğrultusunda önemli adımlar atılacak. Bu adımlar beraberinde önemli bir süreci getirecek. Bu yıl şampiyon olarak dördüncü yıldızı takmak isteyen takımda hazırlıklar tüm hızıyla sürüyor. performansı ile ön plana çıkmak ve kendisini kanıtlamak isteyen oyuncuların çok kısa bir süresi kaldı. Ocak ayıyla beraber takımda bazı değişikliklere gidilecek. Yapılacak olan revizyonun ardından liderliğin daha güçlü bir adayı olarak sahaya çıkması hedefleniyor. Tüm bu durumlar için oluşturması planlanan mali durumda da sona yaklaşıldı.