Sosyete kulislerinde konuşulan şok dedikodu!

Boşanma kararı alan Mehmet Birgen-Dilek Birgen çifti ile ilgili şoke eden bir iddia ortaya atıldı.

Sosyete kulislerinde konuşulan şok dedikodu!
01 Aralık 2016 Perşembe 14:49 tarihinde eklendi, 5.396 kez okundu.
Sabah Gazetesi'nden Bülent Cankurt'un, "Boşanma Nedeni Üçüncü Şahısmış!" başlıklı yazısı şöyle:
 
"Türkiye'nin ilk yüzen diskosu Bodrum'daki Catamaran'ın sahibi Mehmet Birgen'in, 12 yıldır evli olduğu üçüncü eşi Dilek Birgen'den boşanmak için mahkemeye başvurduğunu ilk bu köşede okumuştunuz. Bebek'te karşılaştığı gazetecilere haberimi doğrulayan Dilek Hanım, "Dostça aldığımız ortak bir karar. Her ikimiz için de hayırlı olsun" demişti.
 
Ancak sosyete kulislerinde konuşulan Top 10'daki bir numaralı dedikoduya göre, boşanmaları hiç de dostça olacak gibi görünmüyor! Çünkü boşanma nedeni, üçüncü şahısmış!!!
 
OĞLU VİDEOYA KAYDETMİŞ!
 
Sosyete kulislerinde konuşulan şok dedikoduya göre; Dilek Birgen'in yaklaşık bir yıldır bir spor hocasıyla ilişkisi varmış!
 
İşleri nedeniyle sık sık yurt dışına giden Mehmet Bey'in 11 yaşındaki oğlu, sadece babası olmadığı zamanlarda eve gelen bu spor hocasını telefonuna kaydedip sonra da babasına izlettirmiş. Kızılca kıyamet de ondan sonra kopmuş...
 
İlk evliliğini Figen Çiftçi ile yapan ancak senesi dolmadan boşanan Mehmet Bey'in, Amerikalı ikinci eşiyle evliliği de üç yıl sürmüştü. Boşanmak için mahkemeye başvurduğunu öğrendiğimde; 71 yaşındaki Mehmet Birgen'in evlilik müessesini beceremediğini düşünmüştüm. Ancak konuşulanlar doğruysa; Mehmet Bey'in bu yaştan sonra boşanmak istemesinin nedeni farklıymış!"