Süper Lig'de 25. hafta maçlarına yarın oynanacak olan İstanbul Büyükşehir Belediyespor - Kayserispor, Gaziantepspor - Akhisar Belediyespor ve Trabzonspor - Beşiktaş karşılaşmalarıyla devam edilecek.
Spor Toto Süper Lig'in 25. haftasında alınan sonuç, kalan maçların programı, son puan durumu ve 26. haftanın maçları şöyle:
Galatasaray - Gençlerbirliği: 0 - 1
Yarın
14.00 İstanbul Büyükşehir Belediyespor - Kayserispor (Atatürk Olimpiyat)
19.00 Gaziantepspor - Akhisar Belediyespor (Kamil Ocak)
19.00 Trabzonspor - Beşiktaş (Hüseyin Avni Aker)
10 Mart Pazar
13.30 Kardemir Karabükspor - Eskişehirspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)
16.00 Sivasspor - Medical Park Antalyaspor (Sivas 4 Eylül)
17.00 Sanica Boru Elazığspor - Orduspor (Elazığ Atatürk)
19.00 Fenerbahçe - Bursaspor (Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu)
11 Mart Pazartesi
20.00 Mersin İdmanyurdu - Kasımpaşa (Tevfik Sırrı Gür)
PUAN DURUMU
TAKIMLAR O G B M A Y AV P
1. Galatasaray 25 13 8 4 46 28 18 47
2. Beşiktaş 24 11 9 4 51 35 16 42
3. Fenerbahçe 24 11 7 6 39 28 11 40
4. Bursaspor 24 9 10 5 36 28 8 37
5. MP Antalyaspor 24 11 4 9 38 35 3 37
6. Kasımpaşa 24 10 6 8 34 26 8 36
7. Kayserispor 24 11 5 9 33 33 0 35
8. Eskişehirspor 24 8 10 6 38 29 9 34
9. Gençlerbirliği 25 8 10 7 36 35 1 34
10. Trabzonspor 24 8 6 10 26 29 -3 30
11. Orduspor 24 6 11 7 29 30 -1 29
12. Sivasspor 24 8 5 11 25 31 -6 29
13. K. Karabükspor 24 8 5 11 30 40 -10 29
14. İstanbul BBSK 24 7 7 10 29 30 -1 28
15. Gaziantepspor 24 7 7 10 25 38 -13 28
16. SB Elazığspor 24 6 9 9 20 35 -15 27
17. Akhisar Bld. 24 5 7 12 19 33 -14 22
18. Mersin İ. Y. 24 4 8 12 24 35 -11 20
HAFTANIN PROGRAMI
12 Mart Salı
21.45 Schalke 04 - Galatasaray: 1 - 1 (Şampiyonlar Ligi 2. tur rövanş maçı)
14 Mart Perşembe
22.05 Fenerbahçe - Viktoria Plzen: 1 - 0 (UEFA Avrupa Ligi 3. tur rövanş maçı)
SÜPER LİG'DE 26. HAFTANIN MAÇLARI
15 Mart Cuma
20.00 Bursaspor - Trabzonspor (Bursa Atatürk)
20.00 Eskişehirspor - Sanica Boru Elazığspor (Eskişehir Atatürk)
16 Mart Cumartesi
13.30 İstanbul BBSK - Mersin İdmanyurdu (Atatürk Olimpiyat)
16.00 Gençlerbirliği - Kardemir D. Ç Karabükspor (Ankara 19 Mayıs)
19.00 Kayserispor - Galatasaray (Kayseri Kadir Has)
17 Mart Pazar
13.30 Orduspor - Gaziantepspor (Ordu 19 Eylül)
13.30 Akhisar Belediyespor - Sivasspor (mManisa 19 Mayıs)
16.30 Beşiktaş - Kasımpaşa (BJK İnönü)
20.00 Medical Park Antalyaspor - Fenerbahçe (Akdeniz Üniversitesi Stadı)