"Yetkim olsa Türkiye’de Twitter’ı yasaklarım"

MESAM’da sular bir türlü durulmadı. Yavuz Bingöl’ün kayyum olarak görev yapmayı reddetmesinin ardından sanatçı Coşkun Sabah MESAM’a başkan olarak atandı.

Yetkim olsa Türkiyede Twitterı yasaklarım
18 Mart 2018 Pazar 17:41 tarihinde eklendi, 6.492 kez okundu.
Haberler>Kelebek Magazin>Magazin Haberleri>Coşkun Sabah: Yetkim olsa Türkiye’de Twitter’ı yasaklarım
Coşkun Sabah: Yetkim olsa Türkiye’de Twitter’ı yasaklarımMESAM’da sular bir türlü durulmadı. Yavuz Bingöl’ün kayyum olarak görev yapmayı reddetmesinin ardından sanatçı Coşkun Sabah MESAM’a başkan olarak atandı.
 
Tartışmalar daha da alevlendi. Coşkun Sabah göreve geldikten sonra POSTA’ya konuştu.
 
 TWİTTER'I YASAKLARIM
 
İşte o şaşırtan açıklama:
 
"Sosyal medyada bir çeteler ordusu var. Tamamıyla ruh dengesi kaybolmuş kişiler bunlar. İşleri karşı görüşten olanlara, iftira atma, Beni de halkın gözünden düşürmeye çalışıyorlar.
 
Ülkede zaten ayaklanmaların başlangıcı hep bu sosyal medya çetelerinden çıkmıyor mu? Yetkim olsa bir dakika durmam Türkiye’de Twitter’ı yasaklarım. Çünkü Twitter artık güzel şeyler için kullanılmıyor. Burayı sadece küfür etme mecrası olarak kullanıyorlar.
 
Bence bunlar Türkiye’nin yüzde 1’i bile değil. 10 gündür sosyal medyada linç ediliyorum. Bu çetelere sesleniyorum: Körler sağırlar birbirinizi ağırlıyorsunuz. Erdemli kitleler sizin yazdıklarınızın farkında bile değil."