14 Ayar Altın Kolye

Altın kolyeler günümüzün en sık kullanılan takı araçları arasında yer almaktadır. Kolyeler içerdiği altın miktarına göre farklı ayarlarda bulunmaktadır

14 Ayar Altın Kolye
28 Temmuz 2021 Çarşamba 09:14 tarihinde eklendi.

Altın kolyeler günümüzün en sık kullanılan takı araçları arasında yer almaktadır. Kolyeler içerdiği altın miktarına göre farklı ayarlarda bulunmaktadır. Günümüzde altın kolyeler arasında en sık 14 ayar altın kolye tercih edilmektedir. Geçmişte altın yalnızca yüzük ve bileziklerde kullanılabilmekteydi. Bu da takıların tasarım ve geliştirilmesini oldukça sınırlı tutuyordu. Gelişen teknoloji ve moda anlayışı ile birlikte altın birçok farklı takı malzemesinde kullanılmaya başlanmıştır. Bunların başında kolye, küpe, alyans ve zincir gelmektedir.
 

Hediyelik zanaat eşyası almak isteyen birçok kişi kolye tercih etmektedir. Kolyeler, ayarlanabilir altın ve diğer değerli cevherlere sahiptir. Bu bakımdan alıcının istekleri doğrultusunda kolyenin tasarımı ve fiyatı da değişkenlik göstermektedir. Kadın kolye tasarımlarında alıcının isteğine göre altın ön plana çıkarılabildiği gibi, yine alıcının isteğine göre altın taşların arasına yerleştirilebilmektedir.
 

14 Ayar Altın Kolye Fiyatları
 

Günümüz koşullarında 14 ayar altın kolye fiyatları söz konusu olduğunda karşımıza çok sayıda farklı alternatif seçenek çıkmaktadır. Size en çok yakışacak, zarifliğin ve bolluğun göstergesi onlarca farklı kolye modelini incelemek ve satın almak için https://www.emajewellery.com.tr/kolye internet adresini ziyaret edebilirsiniz.