2 gündür inmiyor!

Adapazarı'nda dün akşam 60 metre yükseklikteki baz istasyonu direğine çıkan adam hala indirilemedi

2 gündür inmiyor!
13 Ağustos 2013 Salı 16:20 tarihinde eklendi.
Adapazarı'nda dün saat 20.00 sıralarında çevre yolu üzerindeki bir alışveriş merkezinin yanında bulunan 60 metre yükseklikteki baz istasyonu direğine çıkan kimliği belirlenemeyen 45 yaşlarındaki konuşma ve işitme engelli olduğu öne sürülen erkek, tüm uğraşlara rağmen aşağı indirilemedi.
 
Baz istasyonu direğine bir kişinin çıktığının ihbar edilmesi üzerine polis olay yerine gitti. İtfaiye ve 112 Acil Servis ekipleri de bölgeye geldi. İtfaiye ekiplerinin merdivenle çıktığı direkteki kişi, yaptığı el hareketleri ile kimsenin yanına yaklaşmamasını istedi.

Yaklaşık 5 saat direkteki kişiyi indirmek için bekleyen ekipler daha sonra olay yerinden ayrıldı. Bir polis ekibi ve baz istasyonunun yetkilisi sabaha kadar direk çevresinde beklerken, direkteki kişi öğle saatlerinde aşağı bir kağıt attı. Kağıtta, "Lütfen daha fazla uğraşmadan herkese evine gitsin. Benim büyük bir sıkıntım var. Ama artık gerek yok. Her şeyden vazgeçtim. Bu dünyada ve bu hayatta ne varsa her şey sizin olsun" notunun yazılı olduğu öğrenildi.

DHA