2021'de çıkacak En İyi Filmler

Tüm dünyayı etkisi altına alan pandemi süreci, belki de en çok film sektörünü etkiledi. Çoğu film vizyon tarihini değiştirdi ve sene içerisinde vizyona girmesi planlanan birçok film ertelenmek zorunda kaldı.

2021de çıkacak En İyi Filmler
24 Ocak 2021 Pazar 12:37 tarihinde eklendi, 1.078 kez okundu.

Tüm dünyayı etkisi altına alan pandemi süreci, belki de en çok film sektörünü etkiledi. Çoğu film vizyon tarihini değiştirdi ve sene içerisinde vizyona girmesi planlanan birçok film ertelenmek zorunda kaldı. Zaman ne gösterir bilinmez ancak dileriz 2021’ de vizyona girmek üzerine yola çıkmış tüm filmler seyircisiyle buluşabilir. 2021’de film izlemenin tadına varabilmek dileğiyle diyerek sizlere bu yıl çıkacak en iyi filmleri listeliyoruz. İşte, 2021 Film izle aramalarına cevap olan filmler;

FAST AND FURİOUS 9

Çıkan her yeni filmiyle aksiyonu bir adım daha öteye taşımayı başaran hızlı ve öfkeli serisi, yine sınırları zorlayacağa benziyor. 2021 Nisan ayında yani ilk filmin vizyona giriş tarihinin 20. Yılında yayınlanması beklenen filmde yine sürprizler bizi bekliyor. Şaşırtıcı kadro değişimleriyle her seferinde tuzağa düşüren film serisinde, bazı karakterler yine yeniden hayat bulacak.

MATRIX 4

Yine efsane film serilerinden birinin devamıyla buluşacağız 2021 yılının mayıs ayında. Başarılı oyuncu Keanu Reeves’den gelen ipuçlarıyla, Morpheus karakterinin yer almayacağını bildiğimiz serinin son filminde, bol bol aksiyon ve aşk sahneleri bizi bekliyor gibi. Aksiyon sahnelerine alışkın olduğumuz filmden aşk haberlerinin de geliyor oluşu, 5. filmin de sinyallerini veriyor sanıyoruz. Bilim kurgu izle mekten hoşlananların beğeneceği bir yapım olacağı kesin.

THE BATMAN

2021 yılının Ekim ayında çıkması planlanan filmin başrolünde Robert Pattinson oynayacak. Warner Bros karakterlerini sevenler için sevindirecek bir haber. Filmin bu serisinde, diğer Batman filmlerinden farklı olarak daha fazla Gotham isimli karakter perde önünde olacak.

SHERLOCK HOLMES 3

Robert Downey Jr. Ve Jude Law’ın seride rollerine devam edeceklerini haberini aldığımız film izleyicisiyle buluşmak için ne yazık ki 2021 yılının aralık ayına kadar beklemek zorunda. Reklamsız film izle seçeneği umarız bu film perdeden düştükten sonra olacaktır.

MISSION: IMPOSSIBLE 7

Temmuz 2021’de gösterime girmesi planlanan film ile bu sene aksiyonun ve maceranın tadına doyacağız gibi görünüyor. Oyuncu kadrosunda yine başarılı oyuncu Tom Cruise ’un yer aldığı filmin çekimlerine, Roma’da kurulan sette halen daha devam ediliyor.

TOMB RAIDER 2

Beklediğimiz tüm seri filmlerin devamının geleceğini öngördüğümüz bu sene, aksiyona, maceraya yeni bir soluk getireceğiz. İlk filmi 2018 ‘de vizyona giren filmin devamı, 2021 yılının Mart ayında vizyona girmeyi bekliyor.