21 Aralık 2012'de Şirince'ye kaçacak ünlüler

21 Aralık 2012 çılgınlığına ünlü isimlerde kapıldı. Semra Özal torunlarını alıp Şirince'ye yerleşti. Sosyetik güzel de Süreyya Yalçın da orada.

21 Aralık 2012de Şirinceye kaçacak ünlüler
14 Aralık 2012 Cuma 11:00 tarihinde eklendi, 7.787 kez okundu.

Mayalar'ın kıyamet takvimi İzmir'in küçük köyü Şirince'ye yaradı. 30 TL'lik pansiyonun geceliği 10 bin dolara çıktı. Semra Özal da kendisi ve ailesi için Markiz Konakları'nda oda ayırttı.
 

Bunlardan biri de merhum 8. Cumhurbaşkanı Turgut Özal'ın eşi Semra Özal... Takvim'den Mevlüt Yüksel'in haberine göre Semra Özal çocukları ve torunlarını da giderken yanında götürdü. Özal'ın yanında kızı, oğlu Efe ve torunları var. 
 
SOSYETİK GÜZEL SEVGİLİSİNİ DE GÖTÜRÜYOR
 
Şirince' ye gidenler arasında sosyetikler de vardı. Sosyetik güzel Süreyya Yalçın kıyamet akımına kapıldı. Yalçın, 21 Aralık günü konaklama bedeli 3 bin doları bulan pansiyonda kendisi, sevgilisi ve şoförü için yer ayırttı. Bunun için 10 bin doları gözden çıkardı.
 
18 ARALIK'TA ŞİRİNCE'YE GİRİŞLER YASAKLANIYOR
 
Şirince'de 21 Aralık günü bin 500 güvenlik görevlisi bulunacak. İzmir Valiliği'nin emri ile Şirince'ye 18 Aralık'tan itibaren girişler de yasaklanacak. Köye 21 ve 22 Aralık'ta girecek otomobiller ile sahiplerinin isimleri ise önceden bildirelecek. Ayrıca evlerin bahçesinde ve boş alanlarda çadır kurulmayacak.