70’lerden Bugüne Bir Efsane Nike Blazer

Tasarlandığı günden bu yana markanın en çok sevilen koleksiyonlarının başında gelen Nike Blazer için tam bir klasik demek mümkün.

70lerden Bugüne Bir Efsane Nike Blazer
05 Ağustos 2022 Cuma 09:53 tarihinde eklendi.

Tasarlandığı günden bu yana markanın en çok sevilen koleksiyonlarının başında gelen Nike Blazer için tam bir klasik demek mümkün. Geleceği karşılamaya hazır olan koleksiyon, vintage tarzının detayları gibi kullanım kolaylığıyla da favoriler arasındaki yerini koruyor. Canlı renkleriyle dikkat çeken deri detaylardan farklı bilek uzunluklarına kadar herkesin zevkini yansıtmasına imkan tanıyan koleksiyon her geçen gün genişliyor. Nike Blazer Mid ise bu geniş ürün yelpazesi içerisinde tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Hem sahalarda hem sokaklarda en iyi destekçiniz olacak bu ikonik tarzla şimdi tanışın.
 

Nike Blazer Koleksiyonu
 

Üst düzey bir tarza sahip olan Nike Blazer ürünleri, her ayağa kolaylıkla uyum sağlayabilmesi için derinin baskın şekilde ve doğru yerlerde kullanıldığı tasarımlarla sizleri karşılıyor. Göz alan süet kısımları ise kalitenin altını çizerek tasarıma sınıf atlatıyor.  Her açıdan bir klasik denebilecek bu görünümle stilinizi en iyi haline taşıyabileceğinize emin olabilirsiniz.
 

Tüm kombinlere kolaylıkla uyum sağlayan Nike Blazer stili, yalnızca görselliği değil tekniğiyle de basketbol severlerden tam not alıyor. Dileyenlere düşük bilekli modeller sunan koleksiyon, orta taban dolgularından sert kauçuk tabana kadar her katmanında gerçek dayanıklılığı temsil ediyor. Giyime cesur bir stil ve göz alıcılık kazandıran bu detaylı tasarımlar, modernize edilerek geliştirilen versiyonlarla sürekli olarak sınırları zorluyor.
 

Nike Blazer Mid Tarzı
 

Üretildiği günden bu yana her yorumlamayla birlikte bir adım daha ileri taşınan koleksiyon, Nike Blazer Mid çeşitleriyle retro tarzın yaygınlaşmasını sağlıyor. Dil kısımlarında yer verilen köpüklerin yanı sıra özel üretim orta tabanlarla her açıdan adının karşılığını veren tasarım, zikzak desenlerle hareketlendirilen retro tarzıyla öne çıkıyor. Dış kısımda yer alan sert taban leke bırakmayan materyali sayesinde her adımda daha da özgür hissetmenizi destekliyor. Böylece tüm Nike Blazer Mid renk çeşitleri, yalınlığından ileri gelen şıklığı ve ikonik göndermelerle dolu zamansız tarzıyla keşfedilmeyi bekliyor.
 

Sevdiğiniz renkleri öncü bir tarzla yansıtmak için aradığınız tüm koleksiyon trendleri https://www.sportinn.com.tr/nike-blazer adresinde sizleri bekliyor. Siz de hemen şimdi geçmişten günümüze taşınan bu mirasın en yeni modellerini keşfedin, fiyat avantajlarından yararlanarak orijinal Nike kalitesine sahip olun.