Alişan şimdi çıldıracak

Geçtiğimiz aylarda araları açılan birbirleri hakkında ağır söylemlerde bulunan Demet Akalın ve Alişan gerginliği giderek artıyor.

Alişan şimdi çıldıracak
02 Kasım 2012 Cuma 12:48 tarihinde eklendi, 1.802 kez okundu.

 

Alişan'ın sunuculuğunu yaptığı 'Alişan ile Sevcan' adlı program için kişisel sayfasından sık sık bilgi vermesi Demet Akalın'ın gözünden kaçmadı. Akalın kişisel sayfasına 'Eski kanka reklam istiyor. Dur ona alasını vereyim saçına ne olmuş bunun' notu düşerek eski arkadaşı Alişan'a gönderme yaparak fotoğraf paylaştı.
 
Demet Akalın, Alişan ile neden küstüğü anlatmıştı:     
 
 *‘Ona sekiz sene arkasında durup kardeşlik yaptığım için pişmanım. Onunla hesabımız bitmedi. Yüzüne tüküreceğim. Asla barışmam. Sekiz sene hiç kavga etmedik. Konuşamaz masumu oynamasın. Ben ona fazla sahip çıktım. Askerden geldiğinde onu mezardan ben çıkardım. Yapılan çok çirkin. Ona o kadar mesaj yazdım, yazdım, yazdım ' hayatından çıkıyorum' dedim. 'Peki' dedi. Kocam son zamanlarda Alişan ile görüşmemi istemedi. Evimdekimisafirimi kovmak istedi. Niye yaptı bilmiyorum. Twitter'a  "beyinsizlere inanan beyinsizler" diye yazdı. Beyinsiz yazmakla Demet’e  'beyinsiz' diyebiliyorum demek istedi. Sabaha kadar bekledim o mesajı silmedi.
 
*Beni çiğnedi Okan’ı nasıl çiğnedi? Ona söyleyebileceğim en kötü laf  "35 oldun 40 oldun evlenemedin"  lafıdır. Benim için söyledikleri çok çirkin. Ben Seda Önder’in önünü kesmedim. Hiç masum çocuğu oynamasın. Sakın karşıma çıkmasın. Onun yüzüne tükürmedikçe olmaz. Onu Allah’a havale ettim. Benim gururumla oynadı. Bu kadar kötü kalpli olabileceğine inanmıyorum. Arkamızdan konuştu. İşleri iyi gittiğinde bana tutundu. Ben onun suratına tüküreceğim abi.
 
*Seda Önder de ayrı bir dangalak ayrı bir denyo… Ben kimsenin önünü kesmedim. Ben o kızdan hala umutluyum. Tuhaf tuhaf şeyler yazdığından dangalak dedim. Bebek konusunda bazı şeyler yazdı ona çıldırdım. Alişan için Mehmet Ali Erbil’e hakaret ettim. Alişan benden özür dilese farklı olurdu. Kocam benim portremi dövme yaptırdı. Özcan Deniz dinliyorum diye Alişan bana kızardı.