Alper Potuk'tan 'Kocaman' sitem

Fenerbahçe ile anlaşamayarak Eskişehirspor'a imza atan Alper Potuk, Eyüpspor maçı sonrası Aykut Kocaman'a sitem etti.

Alper Potuktan Kocaman sitem
12 Ocak 2012 Perşembe 10:19 tarihinde eklendi.

 

Fenerbahçe Alper Potuk'un bonservisi için 5 milyon Euro gibi astronomik bir rakamı ödemeyi göze alıp, Eskişehirspor'la anlaşmıştı ama Alper Potuk sarı-lacivertlileri reddedip kulübüyle sözleşmesini uzattı... 

Birçok oyuncunun rüyalarını süsleyen formayı geri çeviren Alper Potuk, bu kararının gerekçelerini, transfer görüşmelerinin perde arkasında yaşananları Es-Es'in dün Eyüpspor ile oynadığı kupa maçı sonrası Vatan Gazetesi'ne anlattı.
 
AYKUT KOCAMAN'A SİTEM
 
Fenerbahçe'ye gitmemesinde ana nedenin yazıp çizildiği gibi maddi konular olmadığını ifade eden Alper Potuk, “Benim bu kararı almamdaki asıl neden Fenerbahçe'nin bana karşı olan yaklaşımıydı. Onlardan beklediğim sıcaklığı göremediğim için Fenerbahçe'ye gitmedim ve Eskişehir'de kaldım” dedi.
 
Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman'a da sitem eden Alper Potuk, “Basında Aykut Kocaman'ın benimle buluştuğu, benimle konuştuğu yazıldı. Bunların hiçbiri doğru değil. Aykut Hoca benimle bu transfer için bir görüşme bile yapmadı” ifadelerini kullanırken, bundan sonra Fenerbahçe'ye transferinin de gündeme gelemeyeceğini söyledi.
 
“Artık her şeyimle kendimi Eskişehirspor'a vereceğim. Ligin ikinci yarısında herkese ilk yarıdakinden çok daha iyi bir Alper Potuk izlettireceğim” şeklinde konuşan yetenekli orta saha oyuncusu, “Fenerbahçe'yle artık benim bir alakam kalmadı. Fenerbahçe benim için bitti. O defter artık kapandı” açıklamasının yaptı.