Amrabat transferinde PSV krizi

Galatasaray'ın Kayserispor'dan kadrosuna katmaya çalıştığı Nordin Amrabat için eski kulübü sorun çıkarıyor.

Amrabat transferinde PSV krizi
14 Temmuz 2012 Cumartesi 12:49 tarihinde eklendi, 1.259 kez okundu.

 

Galatasaray'ın Kayserispor'dan kadrosuna katmak üzere olduğu Nordin Amrabat, Hollanda basınına yaptığı açıklamada transferi ile ilgili dikkat çeken açıklamalar yaptı.
 
Kayserispor ile anlaştıklarını KAP'a bildiren Galatasaray'ın transferdeki 'maddi bazı detaylar' dediği kısımların PSV'ye ödenecek olan 'pay'ın olduğu ortaya çıktı. Faslı oyuncunun kendi payı olan yüzde 10'dan vazgeçtiği ve kalan yüzde 20 için Hollanda ekibinin ısrarcı olduğu ve bu nedenle transferin netlik kazanmadığı anlaşıldı.
 
Hollanda'da Spits'e konuşan Amrabat da bu konu hakkındaki fikirlerini dile getirdi; "Bonservisimin yüzde 10'unu isteyebilirler belki. Bu da onlara yardımcı olacaktır. Eğer 6 milyon euroya satılırsam bu 600 bin euro eder. Onlar için iyi değil mi? Eğer yüzde 20'de ısrar ederlerse bu anlaşmanın iptaline dahi neden olabilir. Bundan hiçkimse mutlu olmaz. Çünkü Kayserispor da PSV de para kazanamaz ve benim Galatasaray'a transfer olma hayallerim suya düşer. PSV'nin kariyerimi mahvedeceğini sanmıyorum."
 
Her fırsatta Galatasaray formasını giymek istediğini dile getiren Amrabat eğer transfer olmazsa asla Kayserispor forması giymek istemediğini cesurca bir kez daha dile getirdi. Galatasaray için kadro dışı dahi kalmayı göze alan Amrabat; "3 yıllık sözleşmem olmasına rağmen Kayserispor için oynamak istemiyorum. Eğer Galatasaray transferim olmazsa ne mi olur? Hiçbir fikrim yok. Ancak büyük bir problem olacağı kesin." sözlerini kullandı. A Porn Movie 4:331 month agoDrTuber REPORT