Apple CEO'sunu tanıyan çıkmadı

Steve Jobs'u yolda gören herkes tanırdı... Peki ya Apple'ın yeni patronu Tim Cook için durum nasıl?

Apple CEOsunu tanıyan çıkmadı
06 Aralık 2012 Perşembe 12:33 tarihinde eklendi.

 

Steve Jobs, yolda gören hemen herkesin tanıyacağı popüler bir patrondu. Peki ya Apple'ın yeni CEO'su için aynı durum geçerli mi?
 
Amerika'da ziyadesiyle tanınan Briam Williams'ın yaptığı özel röportajda, Cook ile Cupertino'da neler olduğu ve Apple'ın geleceği hakkında keyfile izlenilecek görüntüler elde edildi.

Önümüzdeki Perşembe günü yayınlanması beklenen programın tanıtımını yapan Williams, söyleşi sırasında etrafta bir çok insan olduğunu ama Tim Cook'u kimsenin tanımadığını dile getirdi: "Daha önce görülmemiş" şeklinde nitelediği röportajında, tüm "New York Grand Central Terminal"ı yürüyerek konuşan ikiliden Tim Cook'u neredeyse kimse tanımadı bile. Ancak teknoloji ile alakalı bir noktada kendisine bakılan Cook, bakalım yapılan bu özel röportajda neler söyledi.
 
Bir teknoloji markası CEO'sunun, tıpkı Steve Jobs ve Bill Gates kadar önemli kişiler haline gelmesi pek tabi zaman alacaktır ama konu Apple gibi büyük bir isim olunca, en azından yolda yürürken birkaç kişinin sizi tanımasını istersiniz diye düşünüyoruz.