Ata Demirer'e meslektaş desteği

Ferdi Tayfur'un "Senaryomu çaldı" dediği Ata Demirer'e, meslektaşı Şahan Gökbakar Twitter'da destek çıktı.

Ata Demirere meslektaş desteği
01 Mart 2012 Perşembe 10:19 tarihinde eklendi.

 

Ata Demirer’in son filmi Berlin Kaplanı üzerine yapılan tartışmalar devam ederken, Şahan Gökbakar da konuya dahil oldu. 
 
Ferdi Tayfur’un "Senaryomu çaldı" dediği Ata Demirer’e, meslektaşı Şahan Gökbakar Twitter’da destek çıktı: "Ata boşver, yoluna bak gardaş!" Ünlü komedyen ardından da aynı olayın başına gelebileceğini söyledi: Ata’ya hırsız, Cem’e hırsız! Sırada ben mi varım acaba? Birileri de çıkıp "Recep İvedik’i benden çaldı" diyebilir yakında. 
 
ORTALIK KARIŞTI 
 
Berlin Kaplanı filmi öyle bir hale geldi ki bir anda birçok sanatçı filmi sahiplendi ve asıl fikir babasının kendisi olduğunu söylemeye başladı. Bu isimlerden biri de Yavuz Seçkin.
 
Berlin Kaplanı filmine Ferdi Tayfur’un yanı sıra Yavuz Seçkin de sahip çıkmıştı. Yavuz seçkin filmin senaryosunun kendisine ait olduğunu iddia etmiş ve Ata Demirer hakkında dava açmıştı. 
 
Ata Demirer’in eski arkadaşlarından biri olan Seçkin konu ile ilgili şu ifadeleri kullanmışt: 
 
"Davadan vazgeçme durumum asla olmaz. Elimizde mahkemede sunacağımız bulgular var. Bu davadan kaplanmı çıkacak, kedimi çıkacak görürüz. 150 bin dolar kadar bir parayı maalesef şu an çöpe atmış durumdayım" 
 
Yavuz Seçkin, Berlin Kaplanı hakkında çarpıcı açıklamalarda bulunmuştu. Seçkin, "Bu kadar malzemesi bol olan işi mundar etmiş. Ben yapsaydım bu işin daha çok tadını çıkartmıştım. Bizim filme çok benziyor. Film Almanya’da bir gurbetçiyi anlatıyor. Ama en dikkat çeken özellik ise bizim filminin adı Kreuzberg Kaplanı’yken onun filminin adı Berlin Kaplanı olması. Dava açmak için yeterli sebeplerim var" diye konuşmuştu.