Ataşehir'in En iyi Yapı Market Firması Servis Hizmeti

Ataşehir’de yapı malzemeleri ihtiyaçları için hizmet veren Batu Yapı Market, bölgede sürdürdüğü etkinlik ile en iyi yapı market firması olarak görülmektedir.

Ataşehirin En iyi Yapı Market Firması Servis Hizmeti
26 Ocak 2021 Salı 13:21 tarihinde eklendi.

Ataşehir’de yapı malzemeleri ihtiyaçları için hizmet veren Batu Yapı Market, bölgede sürdürdüğü etkinlik ile en iyi yapı market firması olarak görülmektedir. Özellikle projelerde sürekli ürün desteği sağlaması ve ilgili ürün gruplarının sürekli stoklarda yer alması ile firma diğer üstlenici firmaların profesyonel çözüm ortağıdır. Şerifali’de yer alan firma merkezi, gün içi ve haftalık teslimat seçenekleri ile yapı market ürünlerini hızlı bir şekilde sağlamaktadır.
 

Ataşehir Yapı Market
 

Ataşehir bölgesindeki projelerde ihtiyaç duyulan malzemelerin ana tedarikçisi olan Ataşehir yapı market mağazası, çeşitli sektörlere özel çözümler sunmaktadır. Batu Yapı Market, projelerde sunduğu çözümler ile yalnızca kurumsal değil aynı zamanda bireysel projelerin ihtiyaçlarında da nalbur ürün grubutedariği için de çalışmaktadır. Herhangi bir tadilat işlemi için bireysel olarak alışveriş yapmak isteyen İstanbullulara uygun fiyatlı malzeme tedarik hizmeti sağlayan firma, ihtiyaç duyulabilecek ürünlere stoklarında yer vermektedir. Yalnızca inşaat yapı malzemeleri değil diğer sektörlere uygun elektrik tesisatı ürünleri, su tesisatı malzemeleri ve boruları, metal sac ürünleri, teknik hırdavat ve yapı grubu ürünleri gibi farklı pek çok kategoriye ait malzeme satışı yapılmaktadır.
 

Şantiyelerde sürekli ihtiyaç duyulan tesisat ürünleri ve el hırdavat ürünleri firma tarafından şantiyelere günlük veya haftalık servis hizmeti ile teslim edilmektedir. Böylelikle sürekli yapı malzemesi tedarik olanağı ile bölgedeki projelerde hızlı malzeme desteği sağlanmaktadır. Ayrıca anlık ihtiyaçlara göre talep oluşturulan ürünler aynı gün veya belirlenen başka bir gün şantiyelere nakledilmektedir.
 

Ataşehir Nalbur Mağazası
 

Şerifali’de yer alan Ataşehir Nalbur Batu Yapı Market Mağazası kurumsal olarak ürettiği çözümler ile projelerde tedarikçi olarak yer almaktadır. Tüm yapı market ürünleri için tek kalemde çalışma olanağı sunan firma özellikle hesaplı fiyat teklifi almak isteyen kurumlar tarafından tercih edilmektedir. Ayrıca özel olarak çalışan servis birimleri tarafından da tercih edilen mağaza, bölge ve çevredeki kişilerin ihtiyaç duyduğu korunma ekipmanları, aydınlatma ürünleri, su tesisatı parça, ekipmanları gibi ürünleri de rutin olarak tedarik etmektedir.
 

Ataşehir hırdavat ürünleri için birincil çözüm ortağı olan Batu Yapı Market ile çeşitli projeler üzerinde fikir alışverişi yapılabilmektedir. Özellikle projelerin bütçe oluşturma aşamasında fiyat almak isteyen firmalar, yapı market ile iletişime geçerek talep ettikleri ürünleri ileterek tedarik süreçlerinde profesyonel olarak destek alabilir.