Bahçeli'ye Tatar Ramazan cevabı

MHP lideri Bahçeli'nin grup toplantısında Kadir İnanır'a söylediği sözlere usta oyuncudan yanıt var.

Bahçeliye Tatar Ramazan cevabı
20 Nisan 2013 Cumartesi 12:07 tarihinde eklendi, 1.625 kez okundu.

MHP Lideri Devlet Bahçeli geçtiğimiz haftalarda yaptığı grup toplantısında Akil İnsanlar Heyeti'ni yerden yere vurmuştu.

 
Bahçeli'nin sözlerinden  Akdeniz Bölgesi Akil İnsanlar Komisyonu üyesi olan Kadir İnanır da nasibini almıştı.
 
Kadir İnanır, kendisini sert bir dille eleştiren MHP lideri Devlet Bahçeli’ye “Biz barış diliyle konuşuyoruz” sözleriyle cevap verdi.
 
Star Gazetesi'nin özel haberine göre Akdeniz Bölgesi Akil İnsanlar Komisyonu üyesi olan usta oyuncu Kadir İnanır, kendisini eleştiren MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye cevap verdi.
 
Devlet Bahçeli’nin “Tatar Ramazan, sanal kahraman, Kadir İnanır herkesi Abdurrahman Çavuş mu zannettin?” sözleriyle eleştirdiği Kadir İnanır, “Biz barış dili ile konuşuyoruz, zamanı gelince herkesle konuşurum, bizim dilimiz farklı, zamanı gelince cevabını alacaklar” dedi.
 
“Benim gündemim bambaşka” diyen İnanır, şunları söyledi: Bana soruyorlar, ‘Tatar Ramazan’ın dizisi başlıyor ne düşünüyorsunuz’ diye, hiç vakit ayıracak vaktim yok öyle şeylere. Dağ, bayır gezmekle meşgulüm. Ne yaparlarsa yapsınlar... Bu topraklarda, güzellikler içinde, mutluluklar içinde kardeşçe yaşamak için böyle yollara çıktık. İnşallah başaracağız.”
 
BÖYLE İŞ PARA İÇİN YAPILMAZ
 
Akil İnsanların para aldığı yönünde çıkan söylentilere de kızan İnanır “Bu iş para için yapılmaz. Böyle bir şey mümkün mü? Kimseyi dava etmedim, ancak gün gelir bunu diyenler mahkemede hesap verir” diye konuştu. İnanır, demokratik bir ülkede hep beraber, elleri birleştirerek, mutluluk yakalamak istediklerini ifade etti.