Basın mensupları esnaf odasını ziyaret etti

Kahramanmaraş’ın Afşin ilçesinde basın mensupları, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığı görevine seçilen Hakan Topaktaş’ı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti.

Basın mensupları esnaf odasını ziyaret etti
07 Şubat 2014 Cuma 12:37 tarihinde eklendi.

Ocak ayında Afşin Esnaf ve Sanatkarlar odası başkanı seçilen Topaktaş’ı ziyaret eden basın mensupları, esnaflar ve sanatkarlar odası üyeleri hakkında bilgi aldı fikir alışverişinde bulundu.

Ziyarete Afşin Eshab-ı Kehf Basın Mensupları Derneği Başkanı Sıtkı Gönen ,Genel Sekreter Halil Demir Üyeler Kemal Arslan ,Cuma Ayar, Fethullah Arslantaş, Adem Bülbül, İsmail Kişi ve İdris Sarıhan katıldı.

Afşin Eshab-ı Kehf Basın Mensupları Derneği Başkanı Sıtkı Gönen, "Basın Birliği olarak Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığı'na yeni seçilen Hakan Topaktaş kardeşimize hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Kendisinden Memleketimizin gücüne güç katacak çalışmalar bekliyoruz. Basın Birliği olarak Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığı'nın tüm haberlerini yapmaya hazır olduğumuzu belirtiyoruz. Afşin'de bir yıl önce kurulan basın mensupları olarak amacımız ilçenin adına tek ses halde ihtiyaçlarımızı gerekli yerlere iletmek." dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Hakan Topaktaş ise "Bugün basın mensupları derneği şahsıma ve odamıza hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Kendilerine teşekkür ediyor daima yanlarında olduğumuzu belirtiyoruz. Afşin'de basın mensupları bir araya gelip dernek kurup örgütleşebiliyorsa bizim bine yakın üyemiz var bizler Afşin için tek yumruk olup çalışıp esnafın menfaatine olan her türlü projelere imza atmamız lazım." şeklinde konuştu.


CİHAN