"Batalla'ya kapılarımızı kapatmadık"

Bursaspor Başkanı Erkan Körüstan, "Daum ve Başkan olduğu sürece oynamam" şeklinde açıklama yapan Pablo Martin Batalla ile ilgili, "Geriye dönüş neden olmasın? Biz kapıları hiçbir zaman için kapatmadık." dedi.

Batallaya kapılarımızı kapatmadık
25 Kasım 2013 Pazartesi 20:11 tarihinde eklendi.

Kulübün resmi internet sitesi aracılığı ile açıklama yapan Körüstan, şunları dile getirdi: "Batalla'nın bugün yapmış olduğu açıklama çok doyurucu değildi. Zaman içerisinde inşallah her şey değişir, düzelir diye düşünüyorum. Geriye dönüş neden olmasın? Biz kapıları hiçbir zaman için kapatmadık. Yaptığı açıklamalar hoş değildi. Çok kritik haftalardayız.

Kasımpaşa maçının ardından yapmış olduğu açıklamada bazı ifadelerinin istemeyerek ağzımdan çıktı. Maçın atmosferi ile birlikte maçtan sonra kendimi iyi ifade edemedim. Maçın stresiyle ve maçta yapılan o hareketle birlikte konuştum. Biz futbolcularımızı maça çok güzel motive etmiştik. Biz gol atınca bir grup taraftarın Batalla tezahüratlarında bulunmaları bana futbolcularımızın motivasyonunu bozdu gibi geldi.

Neticede bozdu da. Çünkü takım ihanete uğramıştı. Onun için yaptıkları hoş değildi. Kimsenin Bursasporluluğunu ölçüp, biçecek halim yok. Hepsi Bursasporlu'dur. Ben o ifadelerimi öyle kullanmak istemedim ama ağzımdan öyle çıktı."


CİHAN