Bayülgen, Rasim Ozan polemiğine son verdi

Rasim Ozan Kütahyalı'nın Okan Bayülgen'e yönelik ağır sözleri üstüne başlayan polemik Beyaz TV ekranlarında devam etti.

Bayülgen, Rasim Ozan polemiğine son verdi
21 Aralık 2011 Çarşamba 19:45 tarihinde eklendi.

 

Bayülgen cevabını Twitter’da vermiş Kütahyalı’nın "Erotomania" hastalığından muzdarip olduğunu ileri sürmüş, "Bu kişiler cevap alamazsa zarar verebilir" diye yazmıştı. Ünlü şovmen Ece Erken’in sunduğu Tatlım Benim programında yine Kütahyalı’yla ilgili gelen sorulara karşın polemiikten uzak kalmaya çalıştı.
 
ECE ERKEN’DEN BAYÜLGEN’E KÜTAHYALI ISRARI
 
Ece Erken’in Kütahyalı ve eşi Nagehan Alçı’yı sorması üzerine Bayülgen, "Ben onlarla ilgili bir şey söylemek istemiyorum. Onlarla ilgili ne düşündüğümü twitterda yazdım" yanıtını verdi.
 
Ece Erken "Herkesle ilgili konuşuyorsun, onlarla ilgili konuşmuyorsun?" diye sordu.
 
Okan Bayülgen: Herkesle ilgili konuşuyorsun derken ben herkese cevap yetiştirmiyorum, ben hiç cevap vermem. Çünkü birisinin beni eleştirmesini onun doğal hakkı sayarım. Söylediklerini haklı bulmuyorum. Ama eğer ki ben bu işi yapıyorsam, bu eleştirileri ya da insanların benim hakkımda beni övmeyen eleştiren sözler söylemesini kabullenmek zorundayım. Ama benim çocuğum hakkında ya da eşim hakkında ya da mesleki olarak eleştirmesi çok çirkin bir girişim... 
 
"EĞER KAVGA ETTİĞİN ADAM KADAR ALÇALAMAYACAKSAN O KAVGAYA HİÇ GİRME"
 
"Anneannemin söylediği her şeye gelmeye başladım" diyen Okan Bayülgen, "Anneannem bana bir sürü sey söylemiştir. Mesela eğer kavga ettiğin adam kadar alçalamayacaksan o kavgaya hiç girişme. Çünkü bir çok kavga biçimi vardır. Eğer o kavgaya dalıp sonra kullanılan silahlar, yapılan işler açısından onun kadar alçalamıyorsan, bir yerde kendi sınırların varsa, kişiliğinin, konumunun sınırları varsa o işe kalkışmamak lazım. Ben insanlar hakkında şaka yapabilirim televizyonda, şaka başka bir şey. Ama bir insanla ilgili o insana zarar vermek ve suçlamak başka bir şeydir. Vaki değil benim bir kimseyi direkt olarak suçlamam, toplumla bir konu değilse. Şaka yaparım, baktığın zaman masumanedir hakikaten. Sibel Can meselesinde de iki farklı konu bir araya geldi montajlarda ve yazılarda. Yüksel Aytuğ da aynı tuzağa düştü" ifadelerini kullandı.
 
"PSİKAYTRİSTİK HASTALIKLARINDAN TWİTTER’DA SÖZ ETTİM"
 
Erken’in ısrarla Kütahyalı ve Alçı’yı sormaya devam etmesi üzerine Bayülgen, "Onları tanımam etmem. Bir programa gelip de o insanlardan bahsetmek istemiyorum. Ben hiçbir şey söylemek istemiyorum çünkü benim aile olarak sınırlarım var, mesleğim olarak sınırlarım var, kişiliğim açısından sınırlarım var. Bu sınırlarım itibariyle ben bunun artık bir televizyon şakası olduğunu düşünmüyorum. zaten twitter’da bir psikiyatrik rahatsızlıktan söz ettim, o rahatsızlık neticesinde bu konuya girmek istemiyorum" dedi.

Medyaradar