Beren Saat'in son pozu herkesi şaşırttı

Son dönemde özel hayatıyla sık sık gündeme gelen Beren Saat, Based İstanbul dergisi için poz verdi. Beyaz elbisesiyle yerde yatan oyuncunun pozu takipçilerini ikiye böldü.

Beren Saatin son pozu herkesi şaşırttı
16 Aralık 2019 Pazartesi 10:51 tarihinde eklendi.
Uzun zamandır Kenan Doğulu ile boşanma haberleriyle gündeme gelen ve geçtiğimiz haftalarda evliliklerine ikinci şans veren Beren Saat, Based İstanbul dergisi için objektiflere poz verdi.
 
Başrolünde oynadığı Netflix dizisi 'Atiye'nin başlamasına günler kala oyuncu, cesur karesiyle herkesi şaşırttı. Dergi için verdiği pozlardan birini sosyal medya hesabından yayınlayan Saat, beyaz gelinliği andıran bir elbisenin altına siyah tül çorap ve siyah topuklu ayakkabı giydi. Yere yatarak elbisesinin eteklerini açıp poz veren Saat'in paylaşımını görenler ise "İç çamaşırı giymemiş mi?" sorusunu sordu.
 
Kısa sürede binlerce beğeni ve yorum alan fotoğraf, güzel oyuncunun takipçilerini ikiye böldü. Bazıları poza hayran kalırken bazıları da eleştiri yapmaktan geri durmadı.
 
 
 
"ALTI ÇIPLAK"
 
Dikkat çeken pozuyla kısa sürede binlerce yorum alan Saat'i eleştirenlerin yanı sıra övgü yağdıranlar da oldu. Beren Saat'in yaklaşık 140 bin beğeni alan fotoğrafı için şu yorumlar yapıldı: