Beşiktaş'ı reddeden Fenerli

Yeni sezon öncesinde Beşiktaş'ın yaptığı teklifi düşünen sarı-lacivertli futbolcu "F.Bahçe'ye borcum var" deyip Kanarya'da kaldı.

Beşiktaşı reddeden Fenerli
22 Temmuz 2012 Pazar 11:08 tarihinde eklendi, 1.110 kez okundu.

 

Fenerbahçe'ye geçen sezon gelen ancak sakatlıklarla boğuşan Sezer Öztürk, Beşiktaş'ın teklifini reddetti. Sarı-lacivertlilerle sözleşmesi devam eden 26 yaşındaki futbolcu, bu sezon derinleşen kadroda kendisine yer bulmak istiyor.
 
Vatan Gazetesi'nde yer alan habere göre; orta sahaya yapılan takviyelerden sonra özellikle Topuk Yaylası'nda moralsiz olduğu gözlenen, Avusturya kampında ise hırsıyla dikkat çeken Sezer, tam da kafasının karışık olduğu bir anda Beşiktaş'tan gelen öneriyi düşündü ama kabul etmedi.
 
Bu sezon formayı sırtına geçirmek isteyen Sezer "Benim hayâllerimin takımı F.Bahçe'ydi. Geçen sezon yaşadığım sakatlıklar moralimi çok bozdu. Bir de üstüne 3 Temmuz süreci eklendiğinde günlerim çok da moralli geçmedi. Ama formamı düşünerek o kötü günleri atlattım. Bu camiaya borcum var.
 
Hocam F.Bahçe'ye gelmemi çok istemişti. Bu saatten sonra çok çalışarak kadroyu zorlamak istiyorum. Kolay olan başka takıma gitmek. Şu an için takımdan ayrılmayı düşünmüyorum" dedi.

Vatan Gazetesi