Beşiktaş'tan Altıntop atağı

Pektemek’in sakatlığı, Almeida’nın ayrılmak istemesi nedeniyle forvette sorunlar yaşayan Beşiktaş, Trabzonsporlu Halil Altıntop’a göz koydu. Kartal, bordo-mavili kulübe başvuracak

Beşiktaştan Altıntop atağı
28 Ağustos 2012 Salı 09:08 tarihinde eklendi.

 

Beşiktaş, forvetteki sıkıntılarını Trabzonsporlu Halil Altıntop ile çözmek için harekete geçiyor.
 
Almeida’nın takımdan ayrılmak istemesi, Mustafa Pektemek’in 6 ay sahalardan uzak kalacak olması nedeniyle gol bölgesine takviyeyi birinci koşul olarak gören siyah-beyazlılar, hem yurt dışında golcü arayacak, hem de bordo-mavili ekiple Halil’in durumunu görüşecek.

Karadeniz ekibinde çok mutlu olmadığı görülen, Trabzonspor teknik heyetinin de zaman zaman yedek bıraktığı oyuncuyu transfer etmek isteyen siyah-beyazlıların Trabzonspor’un kapısını çalacağı ifade edildi. Son lig maçına da yedek kulübesinde başlayan ve sonradan oyuna giren Halil Altıntop’un da Beşiktaş’a gelmeye sıcak bakabileceği dile getirildi.
 
Siyah-beyazlılar, Halil dışında Brezilya’da da futbolcu avına başlayacak. Antrenör Recep Çetin’in bugün Brezilya’ya giderek burada bir hafta boyunca maç izleyeceği vurgulandı. Teknik Direktör Samet Aybaba’nın verdiği listeye göre hareket edecek olan Çetin, bu süre içerisinde gözlemleyeceği futbolcuları bir rapor halinde Samet hocaya iletecek.