Bieber'ı muma çevirdiler

Justin Bieber, Türkiye'ye girişinde Sabiha Gökçen Havalimanı'nda yaptığı kaprisin bir eşini de Atatürk Havalimanı'nda yapmak isteyince polis engeline takıldı.

Bieberı muma çevirdiler
03 Mayıs 2013 Cuma 12:27 tarihinde eklendi, 1.525 kez okundu.

İTÜ Stadyumu'nda verdiği konserinin ardından pop sanatçısı Justin Bieber, özel bir uçakla dün saat 23.30'da Türkiye'den ayrılmak için Atatürk Havalimanı Genel Havacılık Terminali'ne geldi.


Justin Bieber, pasaport kontrolünden geçmeden Genel Havacılık Terminali apronunda bekletilen özel uçağının altına araçla gitmek istedi. Bieber'in bu isteği Atatürk Havalimanı'nda görevli polis tarafından kabul edilmeyerek, kurallar gereği Justin Bieber'in pasaport kontrolünden geçmesi istendi. 
 
Bieber polisin bu tavrını, Genel Havacılık Terminali girişinde arabasının içinde yaklaşık yarım saat bekleyerek protesto etti. Yarım saatlik beklemenin ardından pop sanatçısı Justin Bieber ve korumaları teker teker pasaport polisi tarafından yapılan kontrolden geçerek uçaklarına gittiler. Uçak, Bieber'in protestosundan dolayı yaklaşık yarım saat rötarla havalandı.

DHA