"Biz bunu hakettik"

Galatasaray Kulübü Başkanı Ünal Aysal, Spor Toto Süper Lig'de elde ettikleri şampiyonlukla ilgili “Galatasaray hak ettiği bir şampiyonluk aldı” dedi.

Biz bunu hakettik
13 Mayıs 2012 Pazar 01:12 tarihinde eklendi, 13.486 kez okundu.

 

Ünal Aysal, yayıncı kuruluş Lig TV'ye yaptığı açıklamada, uzun bir sezonu geride bıraktıklarını belirterek, “40 maç oynadık, 12 tanesi derbiydi. Galatasaray hak ettiği bir şampiyonluğu aldı. Aslında hak ettiği iki şampiyonluğu aldı. Bir tanesi lig şampiyonluğu, bir tanesi Süper Final” diye konuştu.
 
Galatasaray Kulübü Başkanı Aysal, şampiyonluk kupasını almak için uzun süre beklediklerini dile getirerek, “Şu an da kupamızı almak için bekliyoruz. Saat 12 ve şu ana kadar maalesef çok büyük zorluklar yaşadık. Ama Sayın Başbakanımızın ve İstanbul Valisi'nin gayretiyle şu anda kupamızı almak üzere sahadayız. Kendilerine bütün seyircilerimizin huzurunda teşekkür etmek istiyorum” ifadelerini kullandı.
 
Şampiyonluğu bütün Galatasaray camiasına armağan eden Aysal, “Büyük bir coşku, bütün bu yorgunlukların acısı bir gecede çıkıyor. Kupamız bütün Galatasaray camiasına armağan olsun” dedi.