Bodo ile Hediye Anlayışına Farklı Bir Boyut Getir!

Kocaman bir eve sahip olduğunuzu düşünün. O kadar büyük ve harikulade ki, içerisinde sizin için onlarca aktivite ve eğlence alanı barındırıyor.

Bodo ile Hediye Anlayışına Farklı Bir Boyut Getir!
09 Haziran 2021 Çarşamba 07:43 tarihinde eklendi.

Kocaman bir eve sahip olduğunuzu düşünün. O kadar büyük ve harikulade ki, içerisinde sizin için onlarca aktivite ve eğlence alanı barındırıyor. Ancak siz sadece evin tek bir kısmını kullanıyorsunuz ve diğer yaşam alanlarını unutuyorsunuz. Dünya da böyle! Bizlere ait kocaman bir ev ve onun fırsatlarını keşfetmemiz için öylece bekliyor. İşten veya okuldan kalan boş zamanlarımızı dolduracak o kadar mükemmel fırsatlar var ki: yeni yerler görmek, yeni tecrübeler kazanmak, yeni bilgiler öğrenmek, yeni insanlar tanımak, yeni aktiviteler uygulamak ve tüm bunlarla yepyeni deneyimler kazanmak. Bodo.com sizlere içinde yaşadığımız dünyanın eşsiz fırsatlarını deneyim hediyelerle keşfetmeniz için sunuyor. Tatil, gezi, kurslar, oyunlar, aktiviteler hepsi hayatımıza heyecan ve hareket kazandıran yaşamı çok daha anlamlı ve güzel kılan durumlar. Hadi, gelin ve siz de bu yaşamda hak ettiğiniz canlılığı, bodo deneyimleri ile yaşayın.

 

Bodo - deneyim sürprizleri
 

Bodo, bir çok farklı alandan: ‘’SPA ve Masaj’’, ‘’Uçuşlar’’, ‘’Yeni Deneyim’’, ‘’Aktivite’’, ‘’Su Aktiviteleri’’, ‘’Tekno’’, ‘’Adrenalin’’, ‘’Romantik’’, ‘’Oyunlar ve Partiler’’, ‘’Yemek Workshopları’’, ‘’Sürüş Deneyimi’’, ‘’Atış Deneyimi’’, ‘’Tatil’’ gibi alanlardan deneyimler hazırlayarak sizlere tek bir adreste sunuyor. Üstelik tüm bu kurumlar, yani bodo’nun iş ortakları oldukça güvenilir ve kaliteli hizmetler sunuyor. Sevdiğiniz kadına, ona değer verdiğinizi ve önemsediğinizi göstermek için her seferinde kocaman çiçek demetleriyle karşısına çıkmanıza gerek yok. Onu değer verdiğinizi yaşamın canlılığıyla tanıştıracak olan, ‘’Boeing 737 Uçuş Simülatörü veya ‘’Arkadaş Grubu ile Günlük Yat Gezisi’’ deneyimleri hediye ederek, hayatına gerçek ve anlamlı bir dokunuş yapabilirsiniz. Düşünülerek, içten gelerek alınan her bir hediye değerlidir elbette. Ancak bodo, verdiğiniz hediyelerle sevdiklerinize çok daha faydalı olabilecek, gerçek duygular yaşatacak deneyimler sunuyor. Bununla birlikte farklı bir yerden deneyim hediye etmek istediğinizde bunu gerçek bir hediye şekliyle sunamazken, bodo dan aldığınız her bir deneyimi özel tasarım hediye paketleri içerisinde hediye kartı aracılığı ile sunabilirsiniz.

 

Deneyim hediye fikirleri
 

Doğum günü, ziyaret, Yılbaşı, yıldönümü, Sevgililer Günü, bayramlar, Anneler Günü; hangi özel gün için olursa olsun bodo, herkese her duruma uygun, en güzel deneyim hediyelerini sizlerle paylaşıyor. Eşiniz veya sevgilinize, yıldönümünüz için tercih edebileceğiniz, ‘’Asya Yakasında Çift Kişilik Masaj’’. Hem bedeni hem ruhu yenileyecek, ‘’Avrupa Yakasında Deep Tissue Asya Masajı’’. Adrenalin dolu maceralara kanat çırpmak isteyenlere, ‘’Yamaç Paraşütü Tandem Atlama ve Video Çekimi’’. Gün batımını en güzel haliyle görmek ister misiniz? ‘’Yatta Gün Batımı’’. İtalyan tatlılarının enfes lezzetini kendi ellerinizle oluşturun: ‘’İtalyan Tatlıları Yapım Dersi’’. Şehrin eşsiz manzarasını, heyecan verici bir deneyimle seyredin: ‘’İstanbul Üzerinde Küçük Uçak Turu’’. Bu dersten sonra en lezzetli balıklar sizin elinizden yenecek: ‘’Balık Yemekleri Yapım Dersi’’. Bodo ile deneyin, keşfedin ve gerçek mutluluğun keyfine varın!