Bolçi Madlen çikolata

Fransızca madeleine "madalyon şeklinde bisküvi, daha sonra madalyon şeklinde çikolata" sözcüğünden alıntıdır. Fransızca médaillon "madalyon" sözcüğünden türetilmiş olabilir, ancak bu kesin değildir.

Bolçi Madlen çikolata
29 Kasım 2021 Pazartesi 12:03 tarihinde eklendi.

Fransızca madeleine "madalyon şeklinde bisküvi, daha sonra madalyon şeklinde çikolata" sözcüğünden alıntıdır. Fransızca médaillon "madalyon" sözcüğünden türetilmiş olabilir, ancak bu kesin değildir. Bazı kaynaklara göre madlen çikolatanın adı, Fransız pastacı Madeleine Paulmier"nin adından gelmektedir.

 

Madlen çikolata, çikolata severlerin demek zevkine uygun, lezzetiyle akıllarda kalan Bolçi çikolatalarından birisidir. Yediden yetmişe birçok çeşidiyle herkes tarafından sevilen Bolçi madlen çikolataları, farklı dokuları ve çeşitleriyle raflarda yerini almaktadır!
 

Yıllardır bayramların ve özel günlerin en vazgeçilmezleri arasında olan madlen çikolata, birbirinden farklı çeşitleriyle önemli günlerde evlerimizin bir köşesinde yerini almaya devam ediyor! Müşterilerin damak zevkine verdilen önem, madlen çikolataların paketlenmesine de yansıyor. Rengarenk madlen çikolatalar, rengarenk paketlemeler.
 

Madlen çikolataları hem damak zevkinize hem de gözünüze hitap etmeye devam ediyor!
 

Madlen Çikolataların Yapım Aşaması
 

Her zaman beğenilerek yenilen çikolataların, çeşitleri ile birlikte beğeni almaya devam ettiğini biliyoruz! Her yaştan kişinin severek tükettiği çikolata çeşitleri arasında Madlençikolata,en çok tüketilençikolata olarak yerini almaktadır. Bu sebeple de üretimi oldukça fazla yapılır. Özellikle, özel günde tercih edilen çikolata türleri arasında madlen çikolata başta gelmektedir.
 

Dolayısıyla, üretiminde dikkat edilen noktalar vardır. Farklı farklı tatlarıyla büyüleyen bir lezzet olmaya devam eden madlen çikolata, Bolçi müşterilerinin beğenisini almaya devam ediyor. Müşterilerin beğenisini almasının arkasında elbette çikolatanın yapım aşamasının titizliğine verilen önem vardır.
 

Madlen çikolata yapımı, özenle seçilen kakao çekirdeklerinin bir dizi karıştırma, inceltme, konçlama, temperleme gibi bir dizi işlemden geçmesi sonucu oluşur ve en çok beğeni alan Bolçi çikolata çeşitleriarasındadır. Önemli günlerin vazgeçilmezi olmaya devam eder. Her çeşidinde çikolata severlerin isteğine göre değişim gösterir. Farklı çeşitler arasında sütlü çikolata olması, müşterilerimizin ayrıca beğenisini almaktadır.Bitter, antep fıstıklı ve fındıklı pek çok farklı çeşidi olan madlen çikolatanın yapım aşaması, titizlikle yürütülmektedir.
 

Madlen Çikolata Çeşitleri Nelerdir?
 

Madlen çikolata denildiğinde, akla en çok çikolatanın eşsiz güzellikteki tadının geldiğini biliyoruz! Madlen çikolatanın eşsiz güzellikteki ürünlerin birleşiminden oluşması da çikolata severler için her zaman farkını ortaya koyuyor. Birçok detayı da içerisinde barındıran madlen çikolata çeşitleriise, müşterilerimizin isteğine göre değişim göstermektedir. Birbirinden çeşitli madlen çikolatalarımız, Bolçi çikolata mağazasında sevenlerini beklemeye devam ediyor! Farklı çeşitlerin arasında en çok sevilen ise sütlü ve hafif madlen çikolatalarıdır.
 

Madlen çikolata çeşitleri:
 

  • Sütlü
  • Bitter
  • Antep fıstıklı
  • Fındıklı
     

Madlen çikolata çeşitlerinin en özel yönü ise, farklı paketlemeleri ile ilgi çekici oluşları ve hediye çikolataetmek için bu anlamda da birebir uygun çikolatalar olmalarıdır. Bu çikolatalar içinde en farklı ve ilgi çekici olanı ise, Square Kutu ile Kültür Serisi İstanbul Kutusu’dur. Bu kutular hem ilgi çekici ambalaj tasarımları hem de içerikleri ile çok sevilen farklı lezzetler arasındadır.
 

Her damak zevkine uygun çeşitleri olan madlen çikolataları, Bolçi müşterilerini büyülemeye ve özel günlerin olmazsa olmazı olmaya davet ediyor!

 

Madlen Çikolata Fiyatları Ne Kadar?
 

Madlen çikolataları, yıllardan beri sevilen çeşitleriyle her zaman müşterilerin ilgi odağıdır. Bolçi ailesi, müşterilerini mağazasında özenle ağırlıyor olmaktan da her zaman için mutluluk duyuyor.
 

Madlen çikolata fiyatlarıise, çikolata severler için oldukça dikkat çeken konular arasındadır. Bolçi çikolata fiyatları, genellikle değişiklik gösteriyor olsa da oldukça uygun fiyatlar ile müşterilerin tercihine sunulmaktadır. Kız isteme, söz, nişan, bayram gibi özel günlerde, gelenekleri devam ettirmek için, fiyatları belirlerken uygun bir fiyat olmasına Bolçi ailesi tarafından dikkat ediliyor.  59,00 TL’den, 102,00 TL’ye kadar olan madlen çikolataları hakkında detaylı bilgilere erişmek için web sitesine göz atabilirsiniz!